Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00

Zawieszki na butelki

(Ilość znalezionych towarów: 1)

W sklepie Kucmar.pl znajdziesz eleganckie i praktyczne zawieszki na butelki, które dodadzą uroku każdej uroczystości. To stylowe akcesoria wykonane z porządnego papieru w kolorze kraft z białym nadrukiem, będące idealnym rozwiązaniem na każde wesele.

Zawieszki na butelki weselne - elegancja i funkcjonalność

Zestaw zawieszek zawiera numery od 1 do 10, co pozwala na łatwe i szybkie oznakowanie stołów. W razie potrzeby można zamówić więcej niż jeden zestaw zawieszek. Wymiary każdej zawieszki, około 8 x 18,5 cm, gwarantują czytelność i dobrą widoczność. Użycie naszych zawieszek jest prostym, ale niezwykle efektownym sposobem na podniesienie estetyki weselnego przyjęcia. Z prezentowanymi zawieszkami dobrze współgrają również inne artykuły na wesele z naszej oferty.

Zakończ swój wielki dzień w eleganckim stylu, sięgając po oferowane przez nas zawieszki na butelki na wesele. Są one nie tylko praktycznym, ale i stylowym dodatkiem, który wzbogaci każde przyjęcie weselne. Zapraszamy do zakupu tych wyjątkowych akcesoriów, które z pewnością zachwycą Twoich gości.

pixel