SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Piniaty urodzinowe

( Ilość produktów: 15 )

W różnych krajach panują bardzo zróżnicowane tradycje, ale piniaty będące codziennością w Ameryce Południowej zdobywają także coraz większa popularność w Polsce. W naszej ofercie można nabyć tego typu akcesoria na urodziny w bardzo różnych wariantach. Piniata to bardzo dobry sposób na urozmaicenie każdej imprezy urodzinowej, niezależnie od tego, w jakim wieku jest dziecko. Piniata urodzinowa może zostać wykorzystana właściwie na urodzinach w każdym wieku, gdyż to na tyle egzotyczna ciekawostka, że z pewnością przysporzy wiele zabawy wszystkim uczestnikom urodzin.

Piniaty urodzinowe dla dzieci

Piniata dla dzieci to sposób na to, by schować do środka upominki, do których dziecko musi się dostać samo rozbijając piniatę. W oryginalnej wersji zazwyczaj chowa się tam mnóstwo cukierków i innych słodyczy, a piniata na urodziny po rozbiciu efektownie rozsypuje smakołyki. Niewątpliwie jest to niezapomniana rozrywka dla dzieci, które u nas jeszcze nie mają z takim zwyczajem do czynienia. Piniaty urodzinowe robią jednak furorę na każdej imprezie urodzinowej, na której się pojawią. W naszej ofercie mamy także inne akcesoria imprezowe niezbędne do organizacji urodzin, a w tym serpentyny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kucmar.pl z tej kategorii.

Piniaty dla chłopca i dziewczynki

Sama koncepcja piniaty niewątpliwie urozmaici każdą imprezę, lecz można jej dodać jeszcze bardziej oryginalnego charakteru. W naszym asortymencie można znaleźć je w przeróżnych wariantach. Może to być piniata dla dziewczynek, albo piniata dla chłopców. Różnią się one tym, wedle jakiego motywu zostaną zrobione. Mogą to być gwiazdki, chmurki, albo kotki, czy też inne zwierzątka, jeśli chodzi o wersję dla dziewczynek, lub piłki, samochody, a nawet rakiety, jeśli chodzi o wersję dla chłopców. Pytając o piniaty – gdzie kupić, wystarczy przejrzeć ofertę z naszego sklepu. To, czym zostaną wypełnione leży już w gestii organizatorów imprezy urodzinowej – można tam schować to co, tylko się chce.

pixel