SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gadżety na 50 urodziny

( Ilość produktów: 59 )

Solidnie wykonane gadżety na 50 urodziny są doskonałym sposobem na sprawienie niemałej radości i niespodzianki osobie, która właśnie ów urodziny obchodzi. 50 urodziny to szczególny czas, w którym wiele się w życiu zmienia. Dlatego nie można sobie pozwolić na bylejakość w przypadku tworzenia prezentów właśnie na ten dzień i powinniśmy się postarać o szczególnie wyjątkowy prezent na tak wyjątkowy dzień.

Śmieszne gadżety na 50 urodziny

Oferowane gadżety na 50 urodziny to produkty, które rozweselą jubilata. W asortymencie można znaleźć również gadżety mające spory wymiar praktyczny. Dzięki nim również osoby o takim podejściu będą usatysfakcjonowane z prezentu i będą się z niego cieszyć. Wybierz spośród bardzo wielu rozmaitych propozycji coś idealnego dla osoby, która właśnie obchodzić będzie 50 urodziny. Ogromny wybór i niskie ceny.

Jak zorganizować 50 urodziny na wesoło

Zastanawiasz się jak zorganizować 50 urodziny na wesoło? Po pierwsze liczy się solenizant. Dlatego, jeśli organizujesz 50 urodziny dla mężczyzny, pomysły mogą różnić się troszkę od tych, gdy organizujesz 50 urodziny dla kobiety. Jednak, gdy i tu i tu, motywem przewodnim ma być zabawa, warto zacząć od podstawowych dodatków, jak śmieszne zaproszenia na urodziny, które od razu dadzą znać gościom, czego mogą się spodziewać.

Pięćdziesiąte urodziny można zorganizować w domu, w ogrodzie, w restauracji lub zaplanować wspólny wyjazd. Niezależnie od miejsca, dużo czasu na pewno spędzi się przy wspólnym stole. A tu przydadzą się śmieszne talerzyki na 50 urodziny z motywem znaku drogowego, czy zawieszki na butelki. Czas umilą też gry imprezowe, a podczas zabawy na parkiecie, na pewno przydadzą się zabawne okulary z napisem Happy Birthday i opaski z pięćdziesiątkami. Wszystko to możesz nabyć w naszym sklepie - gwarantujemy doskonałą zabawę!

Możesz też zaopatrzyć się w zestaw ozdób na 50 urodziny gdy organizujesz imprezę na ostatni moment!

50 urodziny - impreza z motywem przewodnim

Dużą popularnością cieszy się organizowanie przyjęcia w klimacie PRL, zarówno, gdy to 50 urodziny dla mężczyzny, jak i dla kobiety. W naszej ofercie znajdują się zatem tego typu zaproszenia, banery i flagi na 50 urodziny.

W przypadku pań - 50 urodziny dla kobiety urządzone w stylu glamour, nie mogą obejść się bez błyszczących dodatków, jak złote balony lub balony z połyskującym konfetti w środku, złote kubeczki i talerzyki, czy toppery. Dla panów, na 50 urodziny, proponujemy odpowiedniki w czarnym kolorze, znaki drogowe z liczbą 50, jako znakiem zakazu, a nawet zaproszenia z motywem whisky. Takie pomysłowe gadżety na urodziny to idealna propozycja, aby podkreślić okrągłą i ważną datę urodzin. Są one także świetnym pomysłem przy organizowaniu dla kogoś przyjęcia niespodzianki.

pixel