SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Haczyki samoprzylepne do ściany

( Ilość produktów: 4 )

Haczyki samoprzylepne to praktyczne akcesoria, dzięki którym szybko i trwale przymocujesz do ściany albo szyby różnego rodzaju przedmioty, nie używając przy tym żadnych narzędzi. Produkty te stanowią zatem świetną alternatywę dla gwoździ i kołków rozporowych. Haczyki na ścianę samoprzylepne charakteryzują się prostotą stosowania. Nie wymagają użycia jakichkolwiek sprzętów czy materiałów. Przymocowanie haczyka do powierzchni trwa zaledwie krótką chwilę. Zaletą tego rozwiązania jest też łatwy demontaż. Jeśli zechcesz, możesz szybko usunąć haczyk, nie uszkadzając przy tym powierzchni i nie pozostawiając na niej śladów.

Haczyki na ścianę samoprzylepne

Haczyki samoprzylepne do ściany można przytwierdzać nie tylko do gładkich, ale również chropowatych powierzchni, np. na ścianach z cegieł czy kamienia. Specjalna konstrukcja i zastosowanie dobrej jakości materiałów do produkcji sprawia, że haczyki zapewniają solidne, trwałe i bezpieczne mocowanie.

Haczyki samoprzylepne do obrazów

W sklepie internetowym Kucmar.pl znajdziesz duży wybór samoprzylepnych haczyków o różnym udźwigu, które są w stanie utrzymać nawet kilka kilogramów. Oferujemy haczyki samoprzylepne od renomowanych producentów. Dostępne artykuły kreatywne są przeznaczone do rozmaitych zastosowań. Szczególną popularnością cieszą się haczyki samoprzylepne do obrazów, które pozwolą Ci zawiesić malowidło, bez konieczności wiercenia w ścianie czy wbijania w nią gwoździ. W zależności od rodzaju produktu, haczyki utrzymają nawet ciężkie, duże obrazy.

Haczyki transparentne pozwolą Ci także na stworzenie efektownych kompozycji rękodzielniczych i typu DIY. Są one niewidoczne na ścianie, dzięki czemu nie będą wpływały w żaden sposób na ogólny wygląd dzieła, które stworzysz. Dzięki nim wykonasz stylową dekorację okolicznościową, składającą się np. ze świątecznych światełek, małych bombek i innych ozdób choinkowych. Dzięki odpowiedniej warstwie dobrej jakości kleju samoprzylepne haczyki solidnie przytwierdzają się do powierzchni. To daje pewność, że żaden element nie spadnie ze ściany i nie ulegnie zniszczeniu.

pixel