SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dekoracja stołu na Komunię

( Ilość produktów: 60 )

Elegancka i piękna dekoracja stołu na Komunię to podstawa każdego przyjęcia niezależnie od tego, czy urządza się je w domu, czy też w restauracji lub w wynajętej sali. Odpowiednia oprawa wprowadza w uroczysty klimat, a z drugie strony podkreśla także powód spotkania. Dlatego właśnie dekoracje stołu na Komunię, jakie oferujemy na kucmar.pl, sięgają przede wszystkim po biel i złoto oraz charakterystyczne dla tego sakramentu motywy takie jak hostia, kielich, napisy czy też alby. W każdym wariancie sprawiają, że wnętrze nabiera niezwykłego klimatu, a dziecko staje się szczególnie wyróżnione.

Dekoracja stołu - Komunia

Wyjątkowy stół komunijny dla dziewczynki będzie przyciągał uwagę obrusem, zastawą i szeregiem dekoracji, które zdobić będą poszczególne elementy. Tu nie może zabraknąć świec, serwetek, wazonów z kwiatami, a także ozdób, które pojawią się w słodkościach. Z jednej strony wprowadzają one elegancki styl właściwy dla przyjęcia, a z drugiej, podkreślają duchowy kontekst całego spotkania. Warto pamiętać również, aby dopasować dodatki także do miejsca, w jakim organizuje się spotkanie. Powodzeniem cieszą się na przykład dekoracje komunijne w domu. Tu coraz częściej sięga się po modne minimalistyczne osoby oraz estetyczne aranżacje wykorzystujące motywy kwiatowe, odcienie srebra, złota różu czy błękitu. Warto pamiętać o tym, że w każdym wypadku trzeba zadbać o konsekwencję i wybór motywu przewodniego oraz jednolitej kolorystyki. Dzięki temu stół komunijny w domu będzie się prezentować doskonale.

Stół komunijny dla dziewczynki i chłopca

Stół na komunię powinien zdobić przede wszystkim biały obrus. To najlepsza baza do tego, by tworzyć i nowoczesne stylizacje, i te utrzymane w klimacie vintage, rustykalnym czy też glamour. Warto wybierać obrusy plamoodporne. Na nich mogą pojawić się bieżniki. Powodzeniem cieszą się flizelinowe ozdoby na stół komunijny na przykład z motywem kielicha. Tego typu bieżnik może zostać nałożony przez środek blatu lub też w poprzek, stając się rewelacyjną ozdobą. Dekoracje na stół komunijny to także serwetki. Te papierowe czy flizelinowe świetnie sprawdzają się jako kieszonki na sztućce, a także podstawki pod talerze. Wiele osób układa je również w wyjątkowe kształty. W misach i wazonach mogą pojawić się także kwiatowe dekoracje komunijne na stół. Atrakcyjne kompozycje stają się nieodzownym synonimem przyjęcia, a sama wiosna zachęca do tego, by świeżych roślin pojawiło się na stole jak najwięcej. Są one najlepszą ozdobą i przede wszystkim podkreślają oryginalnych charakter dekoracji. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz stół komunijny dla chłopca czy dla dziewczynki, powinieneś zawsze mieć na uwadze potrzeby dzieci oraz zgromadzonych gości. Poza wazonami warto też postawić na świece. Piękną dekoracją stają się również balony, rozety czy girlandy, dzięki którym cała sala prezentuje się doskonale. Oferowane przez nas dekoracje komunijne sprawią, że bez problemu można stworzyć klimatyczną i oryginalną aranżację, która będzie przykuwać uwagę, a z drugiej strony sprawi, że cała uroczystość będzie miała właściwą oprawę, którą będziesz wspominać przez lata. A Ty, na jaki wystrój stołu na komunię się zdecydujesz?

pixel