SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dekoracje butelek na wesele

( Ilość produktów: 2 )

Stół weselny w klasycznej wersji nie mógłby się obyć bez butelek alkoholu. Zwyczaj przystrajania ich jest dość stary i powszechnie stosowany. Już za pomocą niewielkich elementów można w interesujący sposób ozdobić butelki, a co za tym idzie podkreślić aranżację stołu weselnego.

Sprawdź, jakie dekoracje butelek na wesele przygotowaliśmy w sklepie Kucmar.pl i zainspiruj się naszą ofertą! Najprostszą ozdobą, a jednocześnie niezwykle efektowną są kokardy, które umieszcza się na szyjce od butelki. Ponieważ proponowane przez nas wstążki ściągane dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych (białe, czerwone, zielone, złote, pomarańczowe, zielone i in.), dobranie ich do reszty akcesoriów dekoracyjnych nie powinno nastręczać kłopotów. Poza wstążkami polecamy także duży wybór spersonalizowanych zawieszek oraz etykiet na butelki z nadrukiem bądź rysunkami. Ostatnią propozycją są eleganckie ubranka na wódkę lub kieliszki.

Pozostaje Państwu prześledzić naszą ofertę dekoracji butelek na wesele, do czego serdecznie zapraszamy!

Doskonale wiemy o tym, że ozdoby na butelki weselne stanowią niezwykle istotny element przygotowań do wesela. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowaliśmy niezwykłe dekoracje na butelki weselne. Chcemy przyczynić się do zgromadzenia dobrych, niezapomnianych wrażeń z wesela, na których jednym z elementów budujących poczucie wykwintnego kunsztu będą ozdobne butelki na wesele wraz z zawieszkami i etykietami, które idealnie wkomponują się w radosny nastrój.

Jak ozdobić butelki na wesele?

Przygotowując się do wesela, często zachodzimy w głowę i myślimy, jak ozdobić butelki na wesele. To pozornie niełatwe zadanie z łatwością państwu ułatwimy. W ofercie posiadamy wyjątkowe ozdoby na butelki weselne, które swoją formułą z pewnością znajdą uznanie wśród weselnych gości. Dobrze wybrana ozdoba na butelkę weselną będzie miała w sobie kunszt, a także wykwintny pomysł. W ofercie mamy między innymi eleganckie i szykowne woreczki bawełniane na wino, a także ubranka na szampana i wódkę, które imitują stroje państwa młodych.
pixel