SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Świeczki kule ozdobne

( Ilość produktów: 21 )

Poszukujesz ciekawego dodatku do nieruchomości i chcesz poprawić klimat wykończenia wnętrza? Proponujemy Ci świeczki kule o bardzo oryginalnym, unikalnym wyglądzie idealnym w sezonie świątecznym, ale też na co dzień. Sprawdź, dlaczego warto postawić na świeczki ozdobne kule w sklepie internetowym Kucmar.pl.

Czym wyróżnia się świeczka kula?

Świeczka kula metaliczna charakteryzuje się wyrazistym kolorem. Akurat w naszym sklepie internetowym wyróżniają się modele granatowe, perłowe, metaliczne, srebrne przypominające w dużym stopniu bombki świąteczne. Świeczki ozdobne kule możesz bez problemu postawić na stole, w łazience, na podwyższeniu w przedpokoju, niedaleko lustra dla poprawienia klimatu w nieruchomości. Świeczka sprawdza się najbardziej na przyjęciach, przy organizacji nieco większego świątecznego stołu, na weselach, czy podczas domowych, zmysłowych randek.

Co warto wiedzieć o szczegółach zamówienia?

Nasze świeczki kule spalają się do 20 godzin, więc to naprawdę niezły wynik, a przecież nie musisz zostawiać zapalonej świeczki na cały dzień. Udostępniamy wydajne opakowania złożone z 6 sztuk i dokładnie przedstawiamy wygląd dodatku dekoracyjnego. Zobacz również nasze inne świece!

pixel