SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ubranka na wódkę

( Ilość produktów: 1 )

Stół weselny to jedna z najistotniejszych stref sali weselnej, dlatego dekoracje, które się na nim znajdą absolutnie nie mogą być przypadkowe. Dotyczy to także butelek z alkoholem, które również można przystroić w niebanalny sposób, np. wykorzystując do tego celu ubranka na wódkę.

Te urocze gadżety, jak sama nazwa wskazuje, mają imitować kreacje ślubne Panny i Pana Młodego. Dzięki temu nadadzą one elegancki wygląd butelkom z napojami wyskokowymi. Ponadto ubranka na wódkę pozwalają spełnić jeszcze dwie inne funkcje - służą urozmaiceniu toastów wznoszonych za nowożeńców oraz pomagają gościom weselnym wprowadzić ich w odświętny i zabawowy nastrój na cały wieczór.

Pamiętajmy o tym, że stół będzie uwieczniony na fotografiach i materiałach filmowych z wesela, dlatego zwróćmy szczególną uwagę, aby jego aranżacja była spójna i stworzona ze smakiem. Prezentowane tutaj ubranka na wódkę są jednym z tych elementów, które nadadzą pożądany styl i będą pięknie komponować się z aranżacją stołu weselnego.

pixel