SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Stojaki i ścianki na tło

( Ilość produktów: 14 )

Twórz z nami wyjątkowe sesje i wybierz stojaki na tło fotograficzne, jakie mamy przyjemność zaprezentować w naszym sklepie. To bardzo efektowna i zarazem łatwa w montażu dekoracja sali, która z sukcesem sprawdzi się na każdej ważnej uroczystości. Co więcej, jest przeznaczona do wielokrotnego użycia. Może być zastosowana podczas kilku imprez, a potem bez problemu złożona i schowana na kolejną okazję.

Stojaki fotograficzne na tło ślubne

Oferujemy profesjonalne stojaki na tło ślubne, które w połączeniu z balonami, dekoracjami wiszącymi, kwiatami czy oświetleniem pozwoli wykreować efektowną i zarazem wielowymiarową kompozycję. Oferujemy modele okrągłe oraz w kształcie heksagonu – do postawienia na sali lub w przypadku imprez plenerowych - w ogrodzie czy na tarasie. Stojaki można wykorzystać nie tylko w roli ścianki do wykonania pamiątkowych, ślubnych fotografii. Mogą być również użyte do podkreślenia miejsca przeznaczonego dla Pary Młodej, solenizanta czy jubilata.

Sprawdź również inne dekoracje sali weselnej, jakie posiadamy w swojej ofercie. Polecamy płatki róż na wesele, które doskonale sprawdzą się w roli ozdoby sali, kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego.

pixel