Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00

Winietki na stół weselny

(Ilość znalezionych towarów: 22)

Obowiązkowymi akcesoriami wchodzącymi w skład dekoracji stołu weselnego są winietki, na których drukuje się lub kaligrafuje imiona i nazwiska gości. To niezwykle ważny element, który nie tylko pomaga przybyłym gościom wskazać ich miejsca przy stole, ale przede wszystkim pozwala doskonale zorganizować całe przyjęcie, unikając przy tym ewentualnych nieporozumień pomiędzy współbiesiadnikami, związanych z zajmowanymi przez nich krzesłami.

Sklep z akcesoriami na przyjęcia Kucmar.pl proponuje winietki jako klasyczne i eleganckie wizytówki, jak i w bardziej rozbudowanych formach - np. winietek na kieliszki w kształcie motyla czy serca. Tak szeroki wybór sprawia, że z łatwością można dobrać wizytówki do stylu pozostałych dekoracji sali podczas przyjęcia weselnego.

Do winietek można również dobrać specjalne stojaczki w kształcie diamentów, które dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: złote, fioletowe, błękitne, w odcieniach różu, jak również bezbarwne. Zarówno winietki, jak i stojaki na nie sprzedajemy w opakowaniach po 10 sztuk.

Doskonale wiemy, jak ważne przy organizacji wesela są dobrze dobrane winietki. Naszym klientom dajemy szeroki wybór dostępnych produktów: poszukując odpowiedniego rodzaju winietki na stół weselny, z pewnością u na znajdą państwo takie, które z chęcią będzie można zaprezentować przybyłym gościom. Wybierając nasze winietki, pewnym będzie uzyskanie pełnej satysfakcji ze strony gości weselnych, którzy już siadając do stołu, będą mogli poczuć się wyjątkowo w tym ważnym dniu.

Szeroki wybór wizytówek na stół weselny

W naszej ofercie mamy wyjątkowe oraz oryginalne winietki na stół, których bogata oferta z pewnością przypadnie do gustu. Wybierając wizytówki na stół weselny od razu mamy też wizję tego, w jakim otoczeniu będą stać oraz to, jakie motywy mają być na nich przedstawiane (dostępne są m.in. motywy kwiatowe i serca oraz motyle). W ofercie posiadamy m.in. szpilki do winietek, które z różnego rodzaju stojaczkami i podstawkami uświetnią stół weselny. Ciekawym wyborem będą również eleganckie winietki złote.
pixel