SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pudełka na koperty i pieniądze

( Ilość produktów: 6 )

Wiele Par Młodych rezygnuje z listy prezentów, zamiast niej życzy sobie otrzymać od gości weselnych pieniądze, które przeznaczy na podróż poślubną, uwicie przyszłego gniazdka lub jeszcze inny cel. Aby koperty z banknotami oraz towarzyszące im telegramy ślubne wygodnie było zbierać po ceremonii, proponujemy pudełka na koperty i pieniądze. To estetyczne, a zarazem bezpieczne rozwiązanie również do przechowywania kartek z życzeniami oraz gotówki dla Pary Młodej podczas zabawy weselnej. Trzymając je w jednym zamkniętym pudełku nie musimy się obawiać ich zagubienia.

Uporządkuj koperty na czas wesela

W sklepie z akcesoriami imprezowymi Kucmar.pl sprzedajemy pudełka w trzech zbliżonych do siebie rozmiarach. Najmniejsze posiada wymiary: 24 x 24 x 24 cm, a największe: 25 cm długości i szerokości oraz 30 cm wysokości.

Wszystkie pudełka na koperty i pieniądze są eleganckie i kunsztownie zdobione, dzięki czemu subtelnie wpiszą się w całościową oprawę ślubno - weselną. Z uwagi na dekoracyjny charakter pudełek, po weselu mogą służyć jako miejsce do przechowania pamiątek ze ślubu.

Piękne i eleganckie pudełka na pieniądze na ślub to praktyczny gadżet, ponieważ każde pudełko na koperty pozwala w prosty i schludny sposób przechować otrzymane od gości pieniądze i telegramy ślubne. Bardzo często się zdarza, że Para Młoda rezygnuje z tworzenia listy prezentów, zamiast nich życząc sobie od gości gotówki. Taki zastrzyk pieniężny przyda się na podróż poślubną czy też stworzenie wspólnego miejsca do życia.

Dyskretne i piękne pudełka na koperty

Pudełko ślubne na koperty to świetny pomysł, aby zbierać od gości prezenty w formie gotówki. W ten sposób wszystko jest w jednym miejscu i w trakcie weselnej zabawy nie musisz martwić się o to, gdzie odłożysz koperty z banknotami i telegramy ślubne. Pudełko na koperty to także bardzo estetyczny i elegancki sposób przyjmowania prezentów, który wzbudzi podziw i zachwyt wśród gości.

Oferujemy bogaty wybór pudełek, w różnych wzorach i kolorach. Wszystkie nasze akcesoria i gadżety na wesele są starannie wykonane z najwyższej jakości materiałów. Posiadamy tanie pudełka na koperty, jak i te trochę droższe. Znajdziesz u nas pudełka na koperty bez względu na to, czy preferujesz minimalizm, bogate zdobienia czy humorystyczne akcenty.

Jakie pudełka na pieniądze na ślub?

Pudełka na pieniądze na ślub to wyraz troski o to, aby każdy, nawet najmniejszy detal organizowanego wesela był dopracowany do perfekcji. Wyposażenie się w pudełko na koperty papierowe to dbanie o bezpieczeństwo, ponieważ przy ich użyciu nie ma możliwości, aby prezenty od gości zawieruszyły się podczas imprezy. Wszystko będzie w jednym miejscu, a Ty nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy zbędnymi drobiazgami i w pełni cieszyć się zabawą.

Nasze pudełka na koperty i pieniądze wykonane są z grubej tektury. Złożone na płasko ułatwiają transport, jednak złożysz je bez trudu i nie będziesz potrzebował do tego kleju. Oferowane pudełka są pojemne i z pewnością pomieszczą wszystkie telegramy i koperty, jakie goście podarują Parze Młodej. Nie zwlekaj i sprawdź naszą ofertę! Nam też zależy na tym, aby organizowane przez Ciebie wesele było idealne.

pixel