SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gwiazdki i śmieżynki styropianowe

( Ilość produktów: 8 )

Dostępne w różnych kształtach i wielkościach gwiazdki styropianowe to niezbędny element przede wszystkim świątecznych dekoracji. Doskonale prezentować się będą jako ozdoba pomieszczeń, choinek czy stroików. I dlatego po tego typu detale sięga się w domach, w szkołach i przedszkolach oraz w miejscach publicznych, gdy chce się wykreować niezwykły i przytulny klimat. Styropianowe gwiazdki, jakie oferujemy na kucmar.pl, to także prawdziwa gratka dla miłośników rękodzieła. Stają się także niezwykłą bazą do kreatywnych zajęć z dziećmi.

Gwiazdki styropianowe duże i małe

Wyjątkowe gwiazdki styropianowe na choinkę to najlepszy pomysł na oryginalną ozdobę. Można je udekorować różnymi technikami, a efekt zawsze będzie przykuwać uwagę. To także bardzo ekonomiczny sposób na zrobienie wyjątkowych ozdób, a sama magia tworzenia pochłania zarówno dzieci, jak i dorosłych. Duże i małe styropianowe gwiazdki dostępne są w różnych wariantach i dzięki temu można je ze sobą dowolnie łączyć. Niewątpliwie sam motyw przewodni jest wyjątkowo piękny. Można go ozdabiać wstążkami, koralikami, cekinami. Gwiazdki styropianowe małe nadają się również do malowania i sprawdzają się w takich technikach jak decoupage, filcowanie na sucho, quilling. Stanowią więc doskonałą bazę dla każdego fana DIY.

Śnieżynki styropianowe

Po bombki styropianowe gwiazdki można sięgać zawsze wtedy, gdy chce się stworzyć wyjątkową i nieszablonową dekorację. Warto do tej zabawy zaprosić dzieci, ponieważ sam materiał i kształt dają bardzo duże pole do popisu. Poza tym lekkie śnieżynki styropianowe świetnie będą prezentować się na choince stroikach oraz w innych miejscach – na szybie, przy meblach, pod sufitem. To świetny sposób na to, by uatrakcyjnić świąteczną aranżację oraz najlepsza alternatywa dla gotowców. Styropianowe śnieżynki mogą być motywem przewodnim dekoracji i niewątpliwie sprawdzą się w każdej stylizacji – nowoczesnej i retro, glamour czy industrialnej. Wiele zależy od tego, jak je wykończysz. To jedne z najważniejszych motywów, który jest świetną inspiracją dla młodszych i starszych poszukiwaczy piękna. Zobacz, które śnieżynki styropianowe duże będą najlepsze dla Ciebie.

pixel