SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Knoty drewniane do świec

( Ilość produktów: 6 )

Na Kucmar.pl oferujemy drewniane knoty do świec, które są wykonane z naturalnego drewna. Zastosowanie takich rozwiązań jak knoty drewniane nie tylko sprawi, że produkcja domowych świec ekologicznych stanie się jeszcze ciekawsza, ale i same wyroby nabiorą dużo cieplejszego charakteru.

Drewniane knoty do świec są bardzo uniwersalne i mogą być używane zarówno z zapachowymi świecami, jak i tymi, do produkcji których nie zostały wykorzystane aromaty. Sprawdź, co mamy do zaoferowania w Kucmar.pl i wybierz knoty drewniane do świec, które idealnie będą pasować do Twojego pomysłu.

Własnoręczna produkcja świec to świetna zabawa – Wybierz drewniane knoty do świec i przekonaj się o tym na własne oczy

Szukasz nowej pasji lub lubisz produkować domowe świece hand made? Jest to fantastyczne hobby, które pozwala nie tylko spędzić czas w sposób kreatywny, ale i później pomoże Ci zadbać o odpowiednią atmosferę w domu. Samo zadanie nie należy wcale do trudnych. Wystarczy kilka podstawowych produktów i ciekawy pomysł, by stworzyć estetyczne lub pięknie pachnące świece. Dodaj do nich drewniane knoty do świeczek i zobacz, jak fascynujący rezultat możesz osiągnąć.

Płaskie drewniane knoty dostępne w Kucmar.pl wykonane są z naturalnego drewna. Wspierają one przewodzenie używanej substancji – niezależnie od tego, czy są to różnego rodzaju woski, parafina, żel parafinowy, stearynę itp. Drewniane knoty do świeczek są w pełni ekologiczne.

Świece z naturalnym drewnianym knotem uzyskują delikatny płomień. W trakcie palenia wydobywa się również bardzo przyjemny dźwięk, który przypominać może cichy trzask ogniska. Podczas procesu jej spalania można usłyszeć subtelny trzask użytego w knocie drewna. Knoty do świec drewniane stworzono dla prawdziwych pasjonatów. W zestawach z knotami znajdują się metalowe blaszki, które stabilizują drewniane knoty do świeczek.

Udostępniamy także wszystkie pozostałe niezbędne produkty do domowej produkcji świec. Oferowany przez nas asortyment charakteryzuje się najwyższą jakością, co przekłada się zarówno na efekt finalny, jak i późniejsza przyjemność z użytkowania. Zainwestuj więc knoty do świec drewniane i zacznij wspaniałą przygodę z nowym hobby.

pixel