SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Serwetki na Chrzest chłopca i dziewczynki

( Ilość produktów: 30 )

Piękne serwetki na chrzest to obowiązkowy element na stole, który podkreśla charakter tej ważnej uroczystości. Nie da się nie docenić walorów estetycznych dodatku, choć wiele osób zwraca także uwagę na aspekty praktyczne. Za każdym razem jednak serwetki na chrzest, jakie oferujemy na kucmar.pl, muszą pasować do aranżacji oraz innych dekoracji na przyjęciu.

Serwetki na chrzest dla dziewczynki

Osoby, które wybierają po serwetki na chrzest dziewczynki, najczęściej sięgają po symboliczny róż. Na tym tle fantastycznie będą się prezentować złote zdobienia, napisy czy też tak charakterystyczne motywy dziecięcych stópek czy bucików. Oczywiście nie brakuje również religijnej symboliki, która nawiązuje do tradycji kościelnej i dość mocno przekłada się na wystrój sali, restauracji czy domu. W modzie są też uniwersalne serwetki papierowe na chrzest – z ponadczasowymi kropkami, lub jednobarwne.

Serwetki na chrzest dla chłopca

Serwetki na chrzest chłopca powinny współgrać z innymi dekoracjami. Z pewnością będą wykorzystywać motywy, jakie pojawią się na obrusie, świecy, innych ozdobach czy torcie. Bardzo często serwetki na chrzest dla chłopca mają błękitne tło, choć w modzie jest także ponadczasowa biel oraz różne odcienie szarości. W tym wariancie warto również postawić na dekoracje z napisem. Niebieskie serwetki na chrzest będą idealną kropką nad „i” aranżacji.

Serwetki ozdobne na chrzest

W ofercie znaleźć można różnorodne ozdobne serwetki na chrzest. Pojawiają się modne napisy, atrakcyjne zdobienia w stylu rustykalnym lub botanicznym. Poza tym niezmiennie powodzeniem cieszą się również minimalistyczne dekoracje, które świetnie będą się sprawdzać przy różnych okazjach. Wiele osób dobiera elementy biorąc pod uwagę płeć dziecka. Czasem wkładają też dużo energii w składanie serwetki na chrzest. Kunsztowne dekoracje na chrzest naprawdę przykuwają uwagę i sprawiają, że stół oraz przestrzeń zyskują wyjątkową oprawę. W tym wypadku oczywiście niezwykle ważna jest konsekwencja, a piękna dekoracja będzie najlepszym tłem dla spotkań. Zobacz, które serwetki na stół na chrzest będą najlepsze dla Ciebie.

pixel