SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kurczaki i zajączki wielkanocne

( Ilość produktów: 12 )

Wielkanoc to wspaniałe święto kojarzone z wieloma symbolami. Kurczaki Wielkanocne, jajka i zające, stanowią wierzchołek tego, co symbolizuje okres Wielkanocny wśród ludzi. Ozdoby i dekoracje nawiązujące do tego typu zwierząt, przedmiotów i tradycji, są zatem podstawą. Wykorzystaj je na wiele fantastycznych sposobów. Zobacz, co czeka na Ciebie w ofercie Kucmar.pl i przekonaj się, że Wielkanoc to czas, który warto spędzić z najbliższymi.

Ozdobne wielkanocne kurczaki

Kurczaki wielkanocne to ponadczasowy symbol, który powinien znaleźć się na każdym Wielkanocnym stole, w koszyczku i kuchni. Wykorzystując je obok takich postaci, jak królik Wielkanocny, stworzysz wspaniałe aranżacje stołów, czy nawet parapetów, blatów i ozdób okiennych. W ten sposób klimat świąt zagości w Twoim domu, mieszkaniu lub może nawet firmie, wprowadzając magiczny rodzinnych nastrój ciepła domowego ogniska. Nie czekaj i sprawdź, jak wiele możliwości jest na wyciągnięcie ręki w tej części sklepu.

Zajączek wielkanocny - figurka lub zawieszka

Wykorzystaj obydwa element, tylko w różnych miejscach domu. Zajączek Wielkanocny w formie figurki jest perfekcyjnym wyborem, by dekorować nim m.in. stół Wielkanocny. Natomiast zając Wielkanocny w formie zawieszki, idealnie sprawdzi się w różnego rodzaju dekoracjach (np. okiennych). Pamiętaj, by wykorzystywać je w sposób kreatywny! Wymyślajcie razem z bliskimi (np. pociechami) ciekawe i nieszablonowe formy dekoracji świątecznych. Efekt będzie zaskakująco pozytywny, a sama praca stanie się świetną zabawą przy wspólnie spędzonych chwilach.

Przygotuj się do świąt. Z Kucmar jest to o wiele prostsze, niż Ci się wydaje. Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do aranżacji i ozdobienia domu, mieszkania, lokalu lub firmy. Do dyspozycji klientów oddajemy zróżnicowane dekoracje Wielkanocne i ozdoby najwyższej jakości w super cenach. Gdyby pojawiły się pytania, służymy pomocą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości i pomożemy skompletować zamówienie od A do Z.

pixel