SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kropki klejowe i haczyki do balonów

( Ilość produktów: 11 )

Niesamowicie funkcjonalne rozwiązanie zamknięte w praktycznej rolce pozwala na uzyskanie wymarzonej aranżacji na przyjęcie. Kropki klejowe do balonów to świetna propozycja dla tych, którzy chcą stworzyć niesamowity wystrój z tego typu dekoracji. Pozwalają na dyskretne mocowanie, a także łączenie balonów. Świetnie sprawdzą się podczas pakowania prezentów, jak również stanowią doskonałe rozwiązanie w przypadku przyklejania zdjęć. Kropki klejowe stosuje się również podczas tworzenia scrapbookingu oraz przy używaniu różnego rodzaju drobnych kreatywnych projektach.

Przydatne kropki klejowe i haczyki do balonów 

Warto wspomnieć również, że haczyki do balonów umożliwiają podwieszanie dekoracji w dowolnym miejscu. Dzięki samoprzylepności haczyków balony mogą zawisnąć na ścianach, jak i pod sufitem. Haczyki do balonów prezentowane w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości plastiku, który pozwala na utrzymanie obciążenie nawet do jednego kilograma. Z pewnością sprawdzą się zatem również przy mocowaniu innych dekoracji.

Balony to niezastąpiony dodatek na wszystkie imprezy oraz przyjęcia. Nie tylko dodają efektownego wyglądu aranżacji, ale również stanowią dodatkową atrakcję w szczególności dla najmłodszych. Ze względu na lekkość balonów, często zdarza się, że dekoracja tego typu może niekontrolowane odfrunąć. Akcesoria do balonów to przemyślane gadżety, które zapewniają maksimum możliwości w zakresie odpowiedniej aranżacji, a także stanowią praktyczne rozwiązania.

pixel