Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00

Pudełka na ciasto

(Ilość znalezionych towarów: 41)

Na większości przyjęć rodzinnych gospodarze raczą swoich gości rozmaitymi słodkościami. Zwykle jest ich na tyle dużo, iż po zakończonej uroczystości zostaje ich jeszcze spory zapas. Dlatego, w podziękowaniu za przybycie organizatorzy imprezy chętnie wręczają pudełka na ciasto ze słodką zawartością. To rozwiązanie, które jest popularne nie tylko podczas wesel, ale również przyjęć komunijnych czy imprez urodzinowych.

W naszym sklepie z akcesoriami imprezowymi mają Państwo do wyboru opakowania ozdobne, wykonane w niezwykle estetyczny sposób. Szereg wzorów, w jakich dostępne są pudełka na ciasto umożliwi dobranie ich do charakteru przyjęcia, jego motywu przewodniego, jak również do wieku gości.

Każde pudełko na ciasto wykonane jest z solidnego papieru i posiada wytrzymałą rączkę, dzięki której nie musimy obawiać się o to, że przenoszony z jednego miejsca na drugie ciężar przeważy i zawartość opakowania nam się rozsypie.

Oferowane w sklepie internetowym Kucmar.pl pudełka na ciasto ze słodką zawartością wręczone gościom po zakończeniu imprezy będą miłym upominkiem, nie tylko dla łasuchów.

pixel