SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zaproszenia na 40 urodziny

( Ilość produktów: 9 )

Planujesz zorganizować imprezę z okazji swoich 40 urodzin? Zadbaj o to, by wcześniej poinformować swoich gości. Zaskocz rodzinę i znajomych, wręczając im niebanalne, papierowe zaproszenia na 40 urodziny. W ofercie naszego sklepu znajdziesz designerskie zaproszenia dla panów i pań.

Zaproszenia na 40 urodziny dla mężczyzn i kobiet

Jako dostawca kreatywnych ozdób jubileuszowych dobrze wiemy, czym powinno się wyróżniać idealne zaproszenie na 40 urodziny. Przygotowaliśmy różne kartki, które spodobają się mężczyznom i kobietom. U nas każdy znajdzie coś dla siebie: eleganckie lub zabawne zaproszenia w modnej kolorystyce, matowe i błyszczące.

Jesteś koneserem mocnych trunków i chcesz podkreślić prestiżowy charakter Twojej imprezy? Postaw na kartki typu Johnnie, imitujące etykietę popularnej whisky, opatrzone kultowym mottem: życie zaczyna się po 40. Zwróć też uwagę na kartki z motywem znaku zakazu i luksusowe zaproszenia w kolorze czarnym, ze złotą liczbą 40.

Nasz katalog zaproszeń zawiera również zaproszenia na 40 urodziny dla pań. Mamy kartki z motywem balonów oraz liczbą w ognistym, czerwonym kolorze.

A może wolisz mieć śmieszne zaproszenie na 40 urodziny? U nas znajdziesz zabawne kartki z propagandowymi komunikatami i tabliczkami rodem z PRL (40 lat minęło, Zakład Pracy Twoim drugim domem itd.). Bądź pewna/y, że takie zaproszenia Twoi goście nie raz wspomną na urodzinowej imprezie!

Zapomnij o nudnych, szarych zaproszeniach urodzinowych! Sprawdź nasze produkty i zamów stylowe kartki w każdej, potrzebnej ilości.

Sprawdź wszystkie nasze gadżety na 40 urodziny!

pixel