SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zaproszenia na roczek dla chłopca i dziewczynki

( Ilość produktów: 14 )

Organizując imprezę z okazji pierwszych urodzin swojego maluszka, musisz zadbać o zaproszenie gości, którzy są ważni dla Twojego szkraba. Zaproszenia na roczek to idealny sposób na uroczystą organizację imprezy w tradycyjnej formie. Zapomnij o zwykłym telefonowaniu i wiadomościach tekstowych. Dzięki takiej formie zaproszenia na roczek, każdy przybyły zapamięta to wydarzenie na długo w samych superlatywach!

Postaw na fantastyczne zaproszenia na roczek od Kucmar.pl!

Świętowanie pierwszego roku życia dziecka to duże wydarzenie zarówno dla rodziców, jak i najbliższych członków rodziny lub przyjaciół. W tym dniu można uczcić cały rok wytężonej pracy, jaką rodzice wkładają w wychowanie potomstwa. Przygotowując zaproszenia na roczek, można w nich podać datę i miejsce urodzin, a także inne ważne informacje, takie jak menu czy lista prezentów – szczególnie gdy impreza będzie odbywać się w innym miejscu niż mieszkanie.

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przygotowaliśmy więc zarówno zaproszenie na roczek dla chłopca (nawiązujące do ulubionych kolorów i tematów chłopców), jak i zaproszenie na roczek dla dziewczynki (które charakteryzują się zupełnie innym stylem i motywem). Mamy więc pewność, że znajdziesz u nas to, czego szukasz!

Masz pytania lub chcesz skompletować dekoracje na roczek? Doskonale się składa. W Kucmar.pl znajdziesz dosłownie wszystko, czego możesz szukać i potrzebować podczas przygotowywania imprezy. Zobacz, co czeka na Ciebie również w pozostałych kategoriach naszego sklepu internetowego.

pixel