SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kalendarz adwentowy

( Ilość produktów: 7 )

Kiedy wreszcie nadchodzi grudzień, warto sięgnąć po kalendarze adwentowe. Tradycja ich kupowania przywędrowała do Polski z Niemiec. Tam każde dziecko dostaje w grudniu swój własny kalendarz adwentowy. Oczywiście można go wykorzystać jako podarunek na mikołajki. Warto jednak podkreślić, że każdy kalendarz adwentowy dla dzieci ma aż 24 ponumerowane okienka lub drzwiczki, w których mieści się słodki skarb lub drobna zabawka. Ich otwieranie zaczyna się zatem już 1 grudnia. W sklepie internetowym Kucmar.pl znajdziesz zarówno specjalny kalendarz adwentowy dla dziewczynki, jak i kalendarz adwentowy dla chłopca. Każdy maluch otrzyma wersję, która najbardziej mu odpowiada.

Kalendarz adwentowy dla dziecka

Oferujemy różne wersje naszych produktów. Popularny jest chociażby kalendarz adwentowy domek. Ten zestaw zawiera 24 domki o różnych wzorach, wraz z papierowymi zawieszkami, bibułkami oraz drewnianymi klamerkami. Można z nich samodzielnie stworzyć oryginalny kalendarz adwentowy i schować w nim dowolne drobiazgi – od słodyczy, aż po małe zabawki. Proponujemy też kalendarze adwentowe w formie pociągu, kolorowych torebek, z figurkami reniferów i Świętych Mikołajów, a nawet kalendarze adwentowe w postaci ozdobnych poduszek. Wybrany wariant może stanowić nie tylko doskonałą zabawę dla naszych pociech, ale również oryginalną dekorację domu lub mieszkania. Tego typu artykuły na Boże Narodzenie pięknie przyozdobią salon albo dziecięcy pokój.

Kalendarz adwentowy tanio

Oferujemy naprawdę tani kalendarz adwentowy. Większość modeli nie przekracza kwoty kilkudziesięciu złotych. Zostały natomiast zrobione z wysokiej jakości papieru, drewna albo tkaniny. Podczas ich tworzenia zadbano o każdy, najdrobniejszy detal. W większości zestawów znajdziesz też praktyczną instrukcję, która podpowie w jaki sposób złożyć kalendarz i w jaki sposób go wykorzystać. Warto przy tym podkreślić, że korzystanie z kalendarza adwentowego wcale nie musi się wiązać z jakąkolwiek, religijną tradycją. Oczywiście ściśle związany jest on z okresem adwentu, ale przecież tak naprawdę chodzi o dobrą zabawę dla całej rodziny.

pixel