SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Gąbka florystyczna

( Ilość produktów: 2 )

W sklepie internetowym Kucmar.pl znajdziesz wysokiej jakości gąbki florystyczne od renomowanych producentów. To niezastąpiony artykuł powszechnie używany przez profesjonalnych florystów, jak również amatorów tworzących wyjątkowe kompozycje kwiatowo-roślinne. Dostępne akcesoria wyróżniają się znakomitą funkcjonalnością, co pozwala na łatwe stworzenie efektownych flowerboxów, wiązanek czy innego rodzaju bukietów. Potrzebna dobra gąbka florystyczna? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

Gąbki florystyczne – rodzaje

Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje gąbek florystycznych. Ze względu na rodzaj dekoracji kwiatowych, jakie można dzięki nim wykonać, wyróżnia się piankę florystyczną mokrą oraz suchą. Pierwszy rodzaj, czyli mokra gąbka w kolorze zielonym, to materiał wykorzystywany do tworzenia kompozycji z wykorzystaniem żywych kwiatów oraz roślin. Przed umieszczeniem w zielonej piance roślin należy ją zamoczyć w wodzie. Wersja sucha, czyli pianka występująca powszechnie w kolorze szarym bądź brązowym, to natomiast produkt wykorzystywany do tworzenia kompozycji ze sztucznych kwiatów i suchych roślin. Ten rodzaj pianki nie potrzebuje wody. Jest nieco twardszy od gąbki zielonej.

Gąbki florystyczne mokre i suche to dwa podstawowe rodzaje pianek. Istnieje również trzeci, cieszący się coraz większą popularnością, typ gąbki. To wersja typu „rainbow”, będąca połączeniem pianki mokrej i suchej. Ten rodzaj produktu można z łatwością stosować jako podstawę do komponowania dekoracji z roślin sztucznych, jak i – wcześniej ją namaczając – żywych. Pianka jest dostępna w różnych kolorach, choć największym zainteresowaniem cieszą się wersje jasnozielone oraz kremowe. Ze względu na atrakcyjny wygląd gąbki te stanowią estetyczny element dekoracyjny, przez co nie ma potrzeby zakrywania ich innym materiałem.

Gąbki florystyczne – sklep internetowy

Sklep Kucmar oferuje wysokiej jakości gąbki florystyczne. Producent zapewnia świetną jakość swych wyrobów, dzięki czemu masz pewność, że gąbki zachowają swe właściwości na długo. Nasz sklep internetowy z gąbkami florystycznymi gwarantuje natomiast bardzo atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę zamówień.

pixel