SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bieżniki i taśmy jutowe

( Ilość produktów: 12 )

Stworzone z myślą o dekoracji stołów, ław, komód oraz innych mebli z blatem, ekologiczne bieżniki i taśmy jutowe znajdziesz w naszym sklepie w bogatym wyborze wzorów oraz rozmiarów. Skorzystaj z wyjątkowych okazji cenowych i wzbogać świąteczne lub codzienne aranżacje o nietuzinkowe nakrycie stołu lub ławy, wykonane z naturalnego materiału.

Świąteczne bieżniki i taśmy jutowe na stół

Osobom poszukującym oryginalnych nakryć na stół lub ławę, na Święta Bożego Narodzenia, dedykujemy okolicznościowe bieżniki jutowe z napisem Merry Christmas. W sklepie Kucmar.pl znajdziesz również wiele wersji uniwersalnych bieżników ozdobnych, które można stosować zarówno podczas świąt, jak i przy wielu innych okazjach. Przykładem jest bieżnik jutowy z koronką, który można wykorzystać do dekoracji stołu na przyjęciu weselnym lub komunijnym, ewentualnie na świątecznym śniadaniu wielkanocnym lub kolacji wigilijnej. Ozdobione koronką bieżniki i taśmy jutowe sprawdzą się w charakterze świątecznych dekoracyjni stołów, ław, stolików kawowych, a także komód, a nawet szafek nocnych.

Ozdoby z juty na stoły i do dekoracji sali

Korzystając z bogatej oferty naszego sklepu, możesz zamówić ozdobny bieżnik jutowy na metry, sięgnąć po jutową taśmę o gładkiej powierzchni w rolce lub wybrać okolicznościowy bieżnik świąteczny ozdobiony napisem. Bieżniki i taśmy jutowe w większości przypadków sprzedawane są w rolkach i mają różną szerokość. Możesz zamówić rolkę wybranego rodzaju bieżnika lub taśmy, lub jej wielokrotność, a następnie wykorzystać do ozdobienia mebli lub stołów na imprezę okolicznościową, taką jak zabawa weselna lub przyjęcie komunijne. Taśmy można wykorzystać również do zdobienia pater, dzbanków i wazonów.

Jeśli chcesz zamówić stylowy bieżnik na stół jutowy, zapraszamy! W sklepie znajdziesz bogaty wybór tego typu akcesoriów w rolkach i sprzedawanych na sztuki, w różnych stylach wykonania i rozmiarach. Zamawiaj bieżniki i taśmy jutowe w najlepszych cenach. Gładkie, z napisem okolicznościowym lub dekoracyjną koronką. Polecamy!

pixel