Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00

Fontanny tortowe

(Ilość znalezionych towarów: 17)

Rewelacyjne fontanny tortowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych świeczek. Oczywiście będą również doskonale uzupełniać dekorację. Sama ozdoba zachwyca dzieci oraz dorosłych i z pewnością sprawi, że impreza urodzinowa nabierze rumieńców.

Fontanny tortowe gdzie kupić?

Najczęściej fontanny tortowe, jakie oferujemy na kucmar.pl, pojawiają się przy okazji osiemnastki, okrągłych urodzin i oczywiście na weselach. Pozwalają zorganizować w domu, w restauracji czy w wynajętej sali prawdziwe wizualne widowisko. Takiego efektu nie dadzą świeczki, a świetlna fontanna będzie robić wrażenie na wszystkich gościach i oczywiście głównym bohaterze czy bohaterce spotkania.

Fontanny tortowe cena

Fontanny stają się najlepszym wykończeniem tortu. To charakterystyczne ciasto pojawia się przy rozmaitych okazjach i zawsze jest kropką nad „i” każdej imprezy. To na nim pojawiają się dekorację z kremu, czekolady, świeczki czy też coraz modniejsze fontanny. To inaczej zimne ognie na tort, które szczególne wrażenie będą robić przy zgaszonym świetle. Zobacz, jak będą prezentować się na Twojej uroczystości.

pixel