SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Fontanny tortowe

( Ilość produktów: 15 )

Rewelacyjne fontanny tortowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych świeczek. Oczywiście będą również doskonale uzupełniać dekorację. Sama ozdoba zachwyca dzieci oraz dorosłych i z pewnością sprawi, że impreza urodzinowa nabierze rumieńców.

Fontanny tortowe gdzie kupić?

Najczęściej fontanny tortowe, jakie oferujemy na kucmar.pl, pojawiają się przy okazji osiemnastki, okrągłych urodzin i oczywiście na weselach. Pozwalają zorganizować w domu, w restauracji czy w wynajętej sali prawdziwe wizualne widowisko. Takiego efektu nie dadzą świeczki, a świetlna fontanna będzie robić wrażenie na wszystkich gościach i oczywiście głównym bohaterze czy bohaterce spotkania.

Fontanny tortowe cena

Fontanny stają się najlepszym wykończeniem tortu. To charakterystyczne ciasto pojawia się przy rozmaitych okazjach i zawsze jest kropką nad „i” każdej imprezy. To na nim pojawiają się dekorację z kremu, czekolady, świeczki czy też coraz modniejsze fontanny. To inaczej zimne ognie na tort, które szczególne wrażenie będą robić przy zgaszonym świetle. Zobacz, jak będą prezentować się na Twojej uroczystości.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą pełną kolekcją świeczek urodzinowych!

pixel