SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Świeczki na 40 urodziny

( Ilość produktów: 4 )

W naszym sklepie znajdziesz gotowe inspiracje, jakie kupić świeczki na 40 urodziny faceta lub kobiety. Katalog świeczek urodzinowych Kucmar obejmuje modele w stylu klasycznym, złote i srebrne oraz kolorowe świeczki nowoczesne dla osób, które uwielbiają żyć intensywnie i dobrze się bawić.

Świeczki na 40 urodziny dla pełnego świętowania

Każdy solenizant pragnie przeżyć jubileusz swoich 40 urodzin w sposób wzniosły, z należytym szacunkiem. Kiedy zapalasz świeczkę na jego torcie, wyrażasz swoje pozytywne uczucia oraz zaangażowanie. Chcielibyśmy uświetnić ten szczególny moment, dlatego dajemy Ci do wyboru różne świeczki na 40 urodziny: stylowe świece brokatowe lub z obramowaniem, z jednym bądź dwoma knotami.

Oferujemy praktyczne i atrakcyjne gadżety na 40 urodziny. U nas znajdziesz zarówno świece białe pojedyncze, jak i wielobarwne świeczki podwójne (złożone z cyfr 4 i 0). Mamy też świeczki minimalistyczne, o prostym, oszczędnym wzornictwie.

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz świeczki, które najbardziej przypadną Ci do gustu. Masz dodatkowe pytania, dotyczące wybranych produktów? Napisz lub zadzwoń.

pixel