SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zaproszenia na 50 urodziny dla mężczyzny i kobiety

( Ilość produktów: 6 )

Jubileusz 50. urodzin to piękne, niezapomniane wydarzenie w życiu każdej kobiety i każdego mężczyzny. Każdy, kto planuje z tej okazji uroczyste spotkanie w gronie rodziny, przyjaciół lub współpracowników, powinien najpierw przekazać gościom zaproszenia na 50 urodziny. W naszym sklepie bez trudu wybierzesz jubileuszowe kartki, które podkreślą wyjątkowy charakter imprezy.

Zaproszenie na urodziny - 50-te

Oferujemy różne rodzaje zaproszeń w stylu nowoczesnym lub oldschoolowym, retro czy PRL. Chcemy dać Ci możliwie najszerszy wybór produktów, dopasowanych do Twojego gustu i potrzeb. U nas kupisz śmieszne zaproszenia na 50 urodziny, kartki przypominające komiczne, partyjne odezwy lub etykiety nawiązujące do designu szlachetnych, wysokoprocentowych trunków.

W katalogu Kucmar odkryjesz prestiżowe zaproszenia na 50 urodziny dla mężczyzny, wykonane z eleganckiego kartonu w kolorze czarnym, z kopertami w pakiecie. Posiadamy również w sprzedaży prawdziwy hit: kartki – zaproszenia ze znakiem zakazu.

A może brakuje Ci pomysłu, jakie kupić zaproszenia na 50 urodziny dla kobiety? Dojrzałym paniom podobają się zarówno stonowane, jak i odważniejsze propozycje – kartki białe, czarne, brokatowe lub zaproszenia z motywem kolorowych balonów, wykonane techniką offsetową.

Potrzebujesz zestawu zaproszeń na 50 urodziny? W ferworze przygotowań imprezy nie masz czasu na zakupy w księgarniach lub innych sklepach stacjonarnych? Na Kucmar.pl za pomocą kilku kliknięć zamówisz piękne kartki z kopertami z dostawą prosto do Twojego domu.

pixel