Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00

Kleje na gorąco, kleje szkolne, taśmy samoprzylepne

(Ilość znalezionych towarów: 13)

Kleje oraz taśmy klejące to niezbędne akcesoria wykorzystywane w dowolnych pracach typu DIY i handmade. Praktyczne produkty pozwolą Ci szybko i przede wszystkim skutecznie połączyć różnego rodzaju materiały. W asortymencie sklepu Kucmar.pl znajdziesz artykuły o zróżnicowanych właściwościach, dzięki czemu wykorzystasz je do łączenia rozmaitych powierzchni.

Kleje na gorąco i szkolne

Oferujemy praktyczne kleje szkolne i na gorąco. Pierwszy rodzaj kleju to obowiązkowe wyposażenie plecaka każdego dziecka w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym, ale sprawdzi się też w szufladzie każdego starszego miłośnika scrapbookingu czy rękodzieła. Kleje te są niezastąpione w przypadku łączenia papieru, tektury, zdjęć czy bibuły. W sprzedaży mamy różne rodzaje klejów szkolnych, co pozwoli Ci wybrać produkt najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb. Proponujemy bezpieczne szkolne kleje w płynie, tubce (znane także jako kleje w sztyfcie lub żelowe), w formie długopisu, a także kleje brokatowe, do puzzli, do slime i tzw. kleje magiczne, które umożliwiają łączenie papieru z drobnymi elementami, takimi jak koraliki czy cekiny.

Kleje na gorąco to natomiast bardzo przydatne produkty umożliwiające precyzyjne, trwałe i szybkie scalenie rozmaitych powierzchni: tekstylnych, kartonowych, szklanych, drewnianych i plastikowych. Wszechstronne artykuły kreatywne znajdą zatem zastosowanie w różnych dziedzinach. Dzięki nim z łatwością naprawisz m.in. pękniętą zabawkę, wazon, obuwie czy odzież, ale dobrej jakości klej pozwoli Ci też na realizowanie Twoich pasji i hobby, np. rękodzieła czy modelarstwa.

Mocne taśmy klejące

Naszą ofertę uzupełniają wytrzymałe taśmy samoprzylepne różnego typu. Poza klasycznymi, transparentnymi taśmami, mamy również taśmy klejące dwustronne. To bardzo skuteczny sposób na połączenie różnego rodzaju materiałów w sytuacji, gdy nie chcesz używać kleju lub taśmy tradycyjnej. Taśmy dwustronnie klejące umożliwiają trwałe, a przy tym niewidoczne złączenie rozmaitych powierzchni. Profesjonalne modele pozwalają nie tylko na spajanie tektury czy papieru, ale też przyłączenie obrazu do ściany, dywanu do podłogi, a nawet niewielkiego lustra.

pixel