SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wizytówki dla Gości

( Ilość produktów: 13 )

Niezwykle użytecznym, a zarazem efektownym sposobem na rozplanowanie stołu weselnego są winietki - wizytówki dla gości. Wystarczy umieścić je przy poszczególnych nakryciach, uprzednio wypisując, bądź nadrukowując na nich imiona i nazwiska uczestników przyjęcia weselnego. Dzięki temu problem z usadowieniem gości zostanie rozwiązany.

Poza tradycyjnymi wizytówkami na stół, mogą Państwo wybrać winietki na kieliszki, wykonane z papieru perłowego i wycinane w piękne kształty motyli i serc. To również sprytne, a zarazem estetyczne rozwiązanie, które pozwoli uniknąć zamieszania z pomyleniem kieliszków.

Naszym klientom dajemy do wyboru wizytówki dla gości wykonane z eleganckiego papieru o perłowym połysku, ozdobione dodatkowo misternymi wycinankami w kształcie serduszek lub motyli. Polecamy również winietki z grafikami przedstawiającymi m.in. Młodą Parę, eleganckie kwiaty i miejscem do samodzielnego wypisania imion gości. W sklepie Kucmar.pl winietki zarówno na stół, jak i na kieliszki sprzedajemy w opakowaniach liczących po 10 sztuk.

pixel