SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Blog

Mam już roczek – propozycje ozdób na pierwsze urodziny
Pierwsze urodziny maluszka to wielki dzień, z którym wiąże się dużo emocji i jest on wielkim przeżyciem dla rodziny oraz znajomych. Aby ta szczególna okazja została należycie podkreślona i każdy wiedział, co świętujecie warto zainwestować w ozdoby specjalnie na ten dzień.
Czytaj więcej
Święta Wielkanocne w Twoim stylu – pomysły na oryginalne ozdoby
Święta Wielkanocne coraz bliżej, nim się obejrzymy, a będzie Wielki Piątek, dlatego warto pomyśleć o świątecznych dekoracjach już dziś. Obecnie najmodniejsze jest wykonanie ozdób samemu, mamy wtedy okazję wykazać się kreatywnością i możemy wykonać wszystkie ozdoby tak, by były dokładnie takie, jak chcemy.
Czytaj więcej
Walentynki tuż tuż – czyli jeszcze więcej miłości.
Walentynki zbliżają się do nas coraz większymi krokami, w ten dzień warto przygotować dla naszej drugiej połówki coś szczególnego, dlatego pomyśl o prezencie na tę okazję już dziś. Nie masz na niego pomysłu? Znudziły Ci się oklepane czekoladki czy kwiaty? Specjalnie dla was przygotowaliśmy nietypowe propozycje prezentów na walentynki, które zaskoczą tą drugą połowę.
Czytaj więcej
Jakie gadżety wybrać na imprezę Halloween?

Choć tradycja świętowania Halloween w Polsce nie jest jeszcze specjalnie bogata i rozbudowana, to jednak w wielu przypadkach młodzi ludzie decydują się na przejęcie ten zwyczaj z amerykańskich kanonów. I choć nikt nie chodzi po domach w poszukiwaniu cukierków, to jednak organizowane są imprezy tematyczne.

Czytaj więcej

3...2...1... RUSZAMY!


kucmar.pl po zmianach gotowy do działania.
pixel