SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Jakie gadżety wybrać na imprezę Halloween?

2015-09-24
Jakie gadżety wybrać na imprezę Halloween?

Odpowiednie kolory i motyw

 Podstawą jest bazowanie na odpowiednich kolorach. Gadżety na Halloween zazwyczaj kojarzą się z ciemną kolorystyką, głównie czernią albo głębokimi odcieniami fioletu. Tymczasem jednak trzeba pamiętać, że Halloween to także strugane, pomarańczowe dynie, dlatego taki właśnie akcent kolorystyczny świetnie sprawdzi się jako rozjaśnienie i przeciwwaga do ponurych barw. Oczywiście, warto sięgać również po biel, ale najlepiej jedynie jako wypełniacz detali.

Drugą sprawą jest właściwy motyw. Impreza Halloween ma ich kilka i od nas głównie zależy, czy zdecydujemy się je pomieszać, czy wybierzemy jeden konkretny. Podstawowym chyba i najbardziej kojarzonym są rozmaite duszki. Do tego często spotkać można gadżety na Halloween w formie osławionych dyń albo z nadrukiem szkieletów. Popularne bywają również motywy pająków i pajęczyn, doskonale tworzące klimat starej krypty. I choć można wybrać jeden z motywów, to lepiej zainwestować po prostu we wszystkie, dla stworzenia zgranej całości.

 

Odmienione wnętrze

 Jeśli robimy imprezę w mieszkaniu, które wszyscy znają, to z pewnością nie będzie ono zbyt straszne. Z tego powodu dobrze jest je nieco odmienić. Przy wejściu można powiesić specjalny baner, który oznajmi, że tutaj właśnie odbywa się impreza ? jest to dobre rozwiązanie również wówczas, gdy robimy imprezę np. w klubie. Samo pomieszczenie warto odmienić z pomocą gadżetów na Halloween ? można przybrać je czarnym i pomarańczowym, ozdobnym tiulem, zaś w kątach powiesić sztuczne pajęczyny, dzięki którym wnętrze będzie jeszcze bardziej mroczne.

 

Co na stołach?

 Oczywiście, żadna impreza nie może odbywać się bez jedzenia i picia. W sieci znaleźć można wiele ciekawych przepisów na dania i wypieki rodem z Halloween. Prócz tego jednak dobrze jest skupić się także na przyozdobieniu stołów. Zamiast zwykłych słomek do drinków warto zainwestować w takie, które będą dopasowane kolorystycznie: czarne czy pomarańczowe. Niektóre ze słomek mają również doczepione specjalne karteczki, np. z imitacją pająków czy hasłami na Halloween. Dodatkowo, dobrze jest zainwestować w konfetti ? oczywiście, stworzone jako gadżet na Halloween, a więc np. w formie małych, metalizowanych pająków czy dyń.

 

Imprezy Halloween stają się coraz popularniejsze. Dzięki dużemu wyborowi gadżetów bez trudu możemy stworzyć imprezę w takim klimacie, który najbardziej nam odpowiada.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2015
pixel