SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Eucharystia - propozycje dekoracji na pierwszą komunię

2016-03-23
Eucharystia - propozycje dekoracji na pierwszą komunię
Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień dla każdego katolika, dlatego też warto zadbać o to, aby wszystkie elementy dekoracji podkreślały wagę tego wydarzenia oraz informowały, że chodzi właśnie o ten dzień. W naszym sklepie z dekoracjami znajdziecie Państwo szeroki wybór pięknych dekoracji komunijnych, utrzymanych w uniwersalnej kolorystyce, tak, aby były odpowiednią ozdobą na tę okazję zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Zastanawiasz się, jak wybrać odpowiednie dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą? Zapraszamy do naszego poradnika poniżej.

Po pierwsze ? zaproszenia

Od tego elementu należy zacząć przygotowania każdego komunijnego przyjęcia. Kucmar.pl oferuje kilka wzorów zaproszeń, od tradycyjnych wzorów, zdobionych kolorowymi grafikami na nowoczesnych minimalistycznych modelach kończąc. Minimalistyczne zaproszenia, jak sama nazwa wskazuje, odznaczają się prostotą kształtu oraz stonowanymi kolorami, grafiki i ornamenty, które na nich znajdziemy, są utrzymane w jasnych barwach. Zaproszenia są bardzo istotne, to one będą informowały wszystkich gości o przyjęciu, zatem warto wybrać, te, które najlepiej będą pasowały do stylu, w jakim organizowana jest uroczystość komunijna.
Zaproszenie na komunię
zobacz wszystkie zaproszenia komunijne


Zaproszenia są już gotowe? Zatem pora przejść do kolejnego etapu, mianowicie wyboru pozostałych dekoracji komunijnych. W ofercie naszego sklepu z dekoracjami znajduje się szeroki wybór ciekawych ozdób i gadżetów  ilustrowanych rozmaitymi motywami nawiązujących do tematyki Pierwszej Komunii Świętej. Wśród ozdób, jakie znajdziecie na naszych wirtualnych półkach, są girlandy papierowe oraz z pereł, banery i plakaty z motywami graficznymi eucharystii, konfetti w kształcie krzyży oraz ksiąg, świece w różnych kolorach i wiele innych.

 

Konfetti metalizowane Krzyże i księgi 15g kons13Zobacz wszystkie dekoracje komunijne

 

Po drugie - dekoracja stołu komunijnego

Kiedy mowa o dekoracji stołu komunijnego, pierwsze co przychodzi nam na myśl to oczywiście serwetki. Specjalnie dla Państwa wyselekcjonowaliśmy kilkanaście pięknych wzorów serwetek, w szerokiej gamie kolorystycznej, zarówno zdobione grafikami komunijnymi, ornamentami w tradycyjnym dla tej okazji złotym kolorze, jak i te gładkie, idealne dla fanów minimalizmu. Poza samymi serwetkami proponujemy Państwu winietki komunijne do samodzielnego wypisania, do umieszczenia na stole. Polecamy zwrócić również uwagę na piękne pudełka na ciasto komunijne, zdobione ciekawymi grafikami jedno oraz wielokolorowymi, spośród których każdy z Państwa na pewno wybierze pudełko optymalne dla jego potrzeb i gustu. Jest to wydatek za przysłowiową złotówkę, a sprawi, że każde ciasto będzie zabezpieczone podczas przenoszenia oraz będzie zapakowane stosownie do okazji.
kielich serwetka
Zobacz wszystkie serwetki komunijne


Po trzecie - dekoracja sali

Poza stołem możemy ozdobić pomieszczenia, w których odbędą się uroczystości, w tym celu poleca się użyć ozdób na ściany, lub do podwieszenia pod sufitem, takich jak girlandy, plakaty i banery, o których wspomnieliśmy wyżej. Ponadto ciekawym rozwiązaniem, które na pewno spodoba się dzieciom, zarówno tym, które będą świętować, jak i innym zaproszonym z tej okazji będą balony zdobione motywami krzyży i eucharystii, które poza funkcją ozdobną, mogą w trakcie przyjęcia służyć maluchom również do zabawy.grilandy perłoweBalony komunijne
Aby ten szczególny dzień mógł zostać przez każdego z Was oraz z Waszych gości zapamiętany na wiele lat warto zakupić księgę gości, w której każda bliska osoba, będzie mogła zostawić pamiątkę dla dziecka w postaci wpisu. Oferujemy eleganckie księgi komunijne dostępne zarówno w formie klasycznej zwartej książki, jak i luźnych, zdobionych emblematami kartek.
Księga Gości Komunijnych Biała KGK7
 
 Interesują Cię dekoracje na pierwszą komunię? Zobacz również pozostałe artykuły komunijne!
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2016
pixel