SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Mam już roczek – propozycje ozdób na pierwsze urodziny

2016-02-25
Mam już roczek – propozycje ozdób na pierwsze urodziny

Pierwsze urodziny maluszka to wielki dzień, z którym wiąże się dużo emocji i jest on wielkim przeżyciem dla rodziny oraz znajomych. Aby ta szczególna okazja została należycie podkreślona i każdy wiedział, co świętujecie warto zainwestować w ozdoby specjalnie na ten dzień.

Jeżeli mowa o pierwszych urodzinach, to nie może zabraknąć oczywiście tortu, który musi zostać odpowiednio udekorowany, sklep Kucmar.pl oferuje figurki do ozdobienia tortu, odpowiednio dla dziewczynek i dla chłopców oraz tradycyjne świeczki z cyfrą 1, które z pewnością od razu wskażą, na jaką okazję jest tort.

Oryginalne ozdoby na pierwsze urodziny

Na stole przydatne na pewno będą też serwetki, możemy oczywiście wybrać te gładkie, lecz w tej samej cenie zakupimy śliczne serwetki zdobione typowymi, dziecięcymi motywami, takimi jak małe buciki.

Poza tortem i dekoracją stołu warto zadbać o to, aby miejsce, gdzie spotkamy się w celu świętowania pierwszych urodzin dziecka były pięknie przyozdobione, zwłaszcza jeżeli na urodzinach będą jeszcze inne dzieci. Przydatne mogą okazać się ozdoby typu świderki lub girlandy, które można zawiesić w dowolnym miejscu, wedle uznania. Zarówno girlandy, jak i ozdoby ?świderki? mogą mieć różne kształty i motywy przewodnie.
 
Świderki urodzinowe Misie niebieskie 60cm 5 sztuk SWID4Kiedy mowa o dekorowaniu miejsca na okazję taką jak urodziny, nie może oczywiście zabraknąć balonów, w końcu to klasyka dekoracji na przyjęcie urodzinowe. W naszym sklepie znajdziecie duży wybór balonów, w różnych kształtach i kolorach, zarówno te klasyczne okrągłe, jak i te o nietypowych formach, jak np. dzidziuś. Balony mogą być gładkie lub drukowane w cyfry 1, napisy ?mam już roczek? czy wizerunki misiów albo lalek.

Sklep Kucmar.pl oferuje również gotowe zestawy do dekoracji z okazji pierwszych urodzin, w których znajdziemy wszystkie niezbędne elementy do ozdobienia miejsca, w którym będziemy świętować tę wyjątkową okazję, takie jak balony, serwetki, konfetti w kształcie misiów, fontannę oraz świeczkę do tortu, dekoracje do podwieszania i inne. Kupując gotowy zestaw zapłacisz do 20%mniej niż w przypadku pojedynczych elementów dekoracji.

Wszystkie ozdoby na 1 urodziny, możecie znaleźć w linku poniżej, co na pewno ułatwi szukanie dekoracji, których potrzebujecie i zorientowanie się w szerokiej ofercie naszego sklepu. 
 

dekoracje urodzinowe

Mogą zainteresować Cię także nasze zaproszenia na roczek!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2016
pixel