SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Balony pastelowe 27cm

( Ilość produktów: 93 )

Dobra zabawa nie może odbyć się bez grona najlepszych przyjaciół, a także bez odpowiednio dobranych balonów jako dekoracji każdego przyjęcia. Moc kolorów i uniwersalna forma pozwala na ich swobodne dopasowanie niemalże do każdej uroczystości. Największym hitem ostatnich sezonów zdecydowanie stają się balony pastelowe, które stanowią podstawę aranżacji wielu współczesnych zestawień. W naszej ofercie prezentujemy różnorodne kolory balonów o średnicy 27 cm, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

27 cm balony pastelowe

Odcienie pastelowe coraz częściej podbijają wiele topowych aranżacji. Dzieje się tak z pewnością ze względu na subtelność i wyrafinowanie formy, jakie nadają każdemu zestawieniu. Symbolika kolorów oraz możliwość dowolnego łączenia barw w obrębie jednej palety sprawia, że powstające dekoracje po prostu zachwycają. Balony pastelowe wielokości 27 cm średnicy najczęściej pojawiają się nie tylko na przyjęciach dla dzieci, ale również jako dekoracje domów weselnych, sal, czy ogrodów. Stanowią doskonałe uzupełnienie eleganckich aranżacji.

Jak zaaranżować większe balony?

Balony doskonale prezentują się nie tylko jako pojedyncze elementy aranżacyjne, ale również jako kompozycje, tworzące efektowne girlandy. Takie rozwiązania świetnie sprawdzą się jako dekoracje przy zdobieniu sali weselnej, studniówkowej lub nawet balowej. Balony pastelowe można również z powodzeniem potraktować jako dekorację sufitu, ściany, czy drzwi. Często bukiety wykonane z balonów wybierane są jako efektowny dodatek do weselnych sesji zdjęciowych młodej pary.
pixel