SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Balony pastelowe 23cm

( Ilość produktów: 83 )

Wśród niezbędnych dekoracji na stworzenie imprezowego charakteru przyjęć dla gości, nie może zabraknąć popularnych balonów. To właśnie z nimi najczęściej kojarzy nam się atmosfera zabawy i dobrego nastroju w gronie znajomych. W zależności od uroczystości balony mogą przyjmować różne kształty, jak i kolory. Jednymi z najczęściej stosowanych odcieni w ostatnim czasie są balony pastelowe, które doskonale prezentują się w różnorodnych zestawieniach, nadając im elegancji oraz subtelnego wyglądu.

Rozmiar 23 cm balonów w pastelach

Dzięki prostej formie i niezwykłej popularności balony sprawdzą się nie tylko jako dekoracja przyjęć organizowanych dla dzieci. Podczas bardziej formalnych uroczystości balony pastelowe o standardowym rozmiarze 23 cm średnicy sprawdzą się znakomicie. Dzięki subtelnej formie, a także stonowanej kolorystyce, z powodzeniem mogą posłużyć jako wykończenie przyjęcia weselnego. Doskonale sprawdzą się również jako ozdoby gal i przyjęć biznesowych. Delikatna forma pozwala na dobranie balonów do konkretnych okazji, a dzięki eleganckiej formie, będą się prezentować niebanalnie i wyrafinowanie nawet podczas formalnych uroczystości.

Uniwersalna ozdoba w postaci balonów pastelowych 23 cm

Dekoracje balonowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy postawić na dobrą zabawę i odpowiednie dopasowanie. W naszej ofercie prezentujemy balony pastelowe o średnicy 23 centymetrów, które z powodzeniem znajdą swoje zastosowanie jako element dekoracyjny przyjęć urodzinowych, wieczoru panieńskiego, pierwszej komunii, Walentynek, rocznicy, czy zaręczyn.
pixel