Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00

Balony na 3 urodziny dla chłopca i dziewczynki

(Ilość znalezionych towarów: 45)

Podczas urządzania przyjęcia urodzinowego dla dziecka nie zapomnij o balonach! To właśnie balony na 3 urodziny są najważniejszą dekoracją pokoju w domu lub sali w bawialni, gdzie odbywają się urodziny. W sklepie kucmar.pl znajdziesz najpiękniejsze balony na urodziny 3 latka.

Jakie balony na 3 urodziny będą najlepsze?

Trzylatek już doskonale wie, czego chce. Ma swoje ulubione kolory, a nawet bohaterów z bajek. Wykorzystaj to do dekoracji pomieszczenia, w którym odbywają się jego urodziny. Z pewnością skradniesz mu tym serce i sprawisz wielką radość.

W sklepie Kucmar dostępne są lateksowe, okrągłe balony w najróżniejszych kolorach. Możesz wybrać jednokolorowe sztuki lub wielokolorowy zestaw balonów na 3 urodziny. Bez problemu napełnisz je powietrzem lub helem.

Balony na 3 urodziny dla dziewczynki mogą być utrzymane w ciepłych kolorach i różowych odcieniach. Dostępne są także balony foliowe, które wyróżniają się bogactwem wzorów i kształtów. W naszej ofercie znajdziesz modele pasujące na imprezy tematyczne.

A jakie balony na 3 urodziny dla chłopca sprawdzą się najlepiej? Możesz wybrać modele w kształcie cyfry 3 i utrzymane w niebieskim lub srebrnym kolorze. Równie dobrze sprawdzi się spójny zestaw balonów na 3 urodziny obejmujący zarówno modele lateksowe, jak i foliowe.

Jak zaaranżować balony i inne dekoracje na 3 urodziny?

Podczas dekorowania sali na urodziny koniecznie wybierz sporą liczbę balonów. To właśnie one są główną dekoracją każdej urodzinowej imprezy. Niezależnie od tego, czym je na pełnisz, na pewno dostarczysz dzieciom mnóstwa zabawy.

Balony na 3 urodziny w kształcie cyferki możesz zawiesić blisko solenizanta. W ten sposób zaznaczysz miejsce najważniejszej osoby na imprezie. Balony napełnione helem możesz puścić swobodnie, tak aby oparły się o sufit. Nie zapomnij przywiązać do nich długich, kolorowych wstążeczek. Balony na urodziny 3 latka wypełnione powietrzem możesz zebrać w większą grupę i przywiązać w rogu pomieszczenia lub nad wejściem. Możliwości dekoracji balonami masz bardzo dużo. Sprawdź również nasze inne dekoracje na 3 urodziny!

pixel