SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Świeczki na 2 urodziny

( Ilość produktów: 6 )

Dla dzieci urodziny bez tortu ze świeczkami się nie liczą. Zadbaj zatem o ten najważniejszy dodatek urodzinowej imprezy i wybierz do tortu wyjątkowe świeczki. W końcu ich zdmuchnięcie jest najważniejszym momentem urodzinowej zabawy!

Świeczka na 2 urodziny musi być wyjątkowa!

Dwuletnie dziecko już bez problemu poradzi sobie z samodzielnym zdmuchnięciem świeczki. Jest to dla niego nie tylko doskonała zabawa, ale także wyjątkowe przeżycie. W tym momencie będzie dokładnie w centrum uwagi gości.

Z tego powodu wybierz na tort odpowiednią świeczkę. W ofercie naszego sklepu dostępna jest świeczka na 2 urodziny w kształcie cyferki. Możesz wybrać jej kolor i dopasować do ogólnego wystroju pomieszczenia lub koloru tortu. Dostępne są modele w złotym, srebrnym kolorze, a także czerwonym czy niebieskim.

Dekoracje na 2 urodziny, których nie może zabraknąć

W sklepie kucmar.pl znajdziesz dekoracje na 2 urodziny, które pozwolą Ci stworzyć wystrój wnętrza podkreślający okazję przyjęcia. Na torcie najważniejsza jest świeczka na 2 urodziny. Ściany z kolei ozdób balonami, girlandami i innymi tematycznymi dekoracjami.

pixel