Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Winietki i zawieszki komunijne

( Ilość produktów: 17 )

Prawidłowa dekoracja stołu komunijnego to najczęściej duże wyzwanie dla wszystkich członków rodziny. Dziecko w dniu Komunii chce poczuć się wyjątkowo i celebrować ten ważny sakrament, jeden z pierwszych świadomych w życiu i najczęściej dobrze zapamiętywany. Jaka dekoracja stołu komunijnego sprawdzi się najlepiej i jakie elementy znajdziesz w sklepie internetowym Kucmar.pl?

Do czego służą winietki komunijne i dlaczego ułatwiają organizację ważnych wydarzeń rodzinnych?

Winietka komunijna pozwala na poinformowanie gości, gdzie mają usiąść, ale przekazują też wiele innych wiadomości w zależności od specyfiki wydarzenia. Duża liczba gości w niewielkim domu najczęściej wprowadza delikatny chaos, a winietki komunijne przekładają się po prostu na lepszą organizację, zachęcają do rozmowy, stanowią bardzo miły element dekoracyjny komponujący się ze świeczkami lub innymi dewocjonaliami. Winietki komunijne na stół muszą odznaczać się oryginalnością i przede wszystkim jasnym polem do zapisania niezbędnych danych gości. Zawieszki komunijne to podstawowa część organizacyjna ułatwiająca funkcjonowanie gospodarzom i wszystkim zaproszonym na rodzinną imprezę.

Jaka dekoracja stołu komunijnego występuje w sklepie internetowym Kucmar.pl?

Prezentujemy nie tylko winietki komunijne na stół, ale również drewniane podstawki do prawidłowego umieszczenia wizytówki oraz konfetti metalizowane umilające gościom oczekiwanie na posiłek. Dodatkowo wprowadziliśmy bardzo eleganckie stojaki na winietki, z reguły pozłacane w kształcie trójkąta. Zawieszki komunijne trafiają z reguły na butelki, na prezenty, często na kieliszki lub inne pozycje znajdujące się na stole. Każdy gość powinien otrzymać identyczną konfigurację. Z tego powodu dbamy o dostępność samych winietek oraz oryginalnych zawieszek z motywem religijnym. Ażurowe winietki z kształtem serca przyciągają uwagę i robią bardzo dobre wrażenie. W dużym stopniu poprawiają klimat całego rodzinnego wydarzenia i dają też dziecku niesamowite wspomnienia. W razie pytań o dekoracje chętnie odpowiemy.

pixel