SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Skrzydła anioła na Boże Narodzenie

( Ilość produktów: 1 )

Strój aniołka jest bez wątpienia najchętniej poszukiwany i wybierany nie tylko przez dzieci, ale również dorosłych. Charakteryzuje go duża uniwersalność, albowiem nie tylko z sukcesem sprawdzi się na przedstawieniach jasełkowych, ale również balach karnawałowych, wieczorach panieńskich, imprezach tematycznych, a nawet występach teatralnych! Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy skrzydła anioła na Boże Narodzenie, które dodadzą świątecznej stylizacji nieprawdopodobnego uroku. Wykonane z prawdziwych, ptasich piór, utrzymane w odcieni klasycznej, nieskazitelnej bieli, okażą się unikatową ozdobą, która w towarzystwie dołączonej do zestawu aureolki, pozwoli w pełni odzwierciedlić odgrywaną postać.

Skrzydła anioła na Boże Narodzenie

Sztuczne skrzydła to dodatek, który w zaledwie kilka chwil potrafi odmienić nasz wygląd, nadając mu niezwykle rzeczywistego charakteru. Te, które oferujemy w naszym sklepie charakteryzują się wysoką jakością. Precyzyjnie wykonane i dopracowane w każdym, nawet najdrobniejszym calu, pozwolą w pełni wcielić się w postać tej niebiańskiej postaci. Wykonane z lekkich, ale prawdziwych, ptasich piór z jednej strony urzekają delikatnością, z drugiej natomiast gwarantują długie i bezproblemowe użytkowanie. Posiadają szelki – dla jeszcze łatwiejszego zakładania i noszenia.

Aniele skrzydła stanowią świetne uzupełnienie kostiumów na bale karnawałowe, przyjęcia okolicznościowe i tematyczne, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Sprzedawane jako samodzielne akcesoria bądź w zestawach razem z aureolą na opasce. Mając na względzie potrzeby i oczekiwania wszystkich naszych klientów, zarówno najmłodszych, jak i nieco starszych, oferujemy anielskie skrzydła w kilku wymiarach i wzorach do wyboru. Wszystko po to, aby możliwe było ich swobodne dopasowanie do przyszłych przebierańców – niezależnie od ich wzrostu.

Sprawdź pozostałe dekoracyjne artykuły na Boże Narodzenie, jakie oferuje nasz sklep i już dziś zacznij świąteczne przygotowania – oczywiście z Kucmar.pl

pixel