SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Książki Kicia Kocia

( Ilość produktów: 3 )

Zajmowanie się dziećmi to niewątpliwie trudne zajęcie, jednak można je uprzyjemnić i połączyć przyjemne z pożytecznym dzięki książkom Kicia Kocia. Nie od dziś wiadomo, że czytanie dzieciom to bardzo dobry nawyk pozwalające na stymulowanie ich wyobraźni, co sprzyja lepszemu rozwojowi dzieci. Bardzo ważne jest jednak regularność, więc Kicia Kocia książki to cała seria pozwalająca na zaopatrzenie się w lektury, które starczą na długi czas. Kicia Kocia seria jest tak napisana, by dzieci były nią zainteresowane, a to niezwykle istotne, by chciały słuchać, gdy im się je czyta.

Kicia Kocia - książki dla dzieci

Książki dla dzieci z serii Kicia Kocia to nie tylko opowieści i tekst, ale także starannie wykonane grafiki. Dzięki przyjemnej i bardzo przystępnej szacie graficznej dzieci chętnie angażują się w opowieść i z zaangażowanie słuchają, gdy im się czyta, jednocześnie oglądając obrazki w książce. Regularne czytanie i angażowanie w to dzieci pozwala z powodzeniem zaszczepić im pasję do czytania bardziej skomplikowanych historii i książek, gdy już trochę dorosną. Należy zaznaczyć, że Kicia Kocia została tak napisana, by zawierała też elementy edukacyjne, więc dzieci słuchając opowiadań i historii, dużo uczą się, wyciągając wnioski z poznanych bajek.

Kicia Kocia – seria

Cała seria składa się na wiele książek i nie jest to tylko Kicia Kocia Nie może zasnąć. Wśród reszty tytułów znajdują się kontynuacje serii, takie jak Kicia Kocia gotuje, Kicia Kocia jest chora, czy Kicia Kocia na lotnisku. W naszej ofercie można też znaleźć pozycje Kicia kocia w Bibliotece, Kicia Kocia na basenie i resztę książek z tej serii. Warto zaopatrzyć się od razu w kilka tytułów, gdyż dzieci bardzo chwalą sobie te książeczki i świetnie na nie reagują. Nadają się dobrze do czytania przed snem, jak i za dnia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą książeczek dla dzieci, a w tym o innych książek o podobnej tematyce.

pixel