SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Balony foliowe 34 cale - 86 cm cyfry błękitne

( Ilość produktów: 10 )

W naszym asortymencie znajdziesz imponujące balony foliowe 34 cale - 86 cm cyfry błękitne, które mogą stać się piękną dekorację każdej jubileuszowej imprezy. Te wielkie balony w kształcie cyfr od 0 do 9 sprawią, że sylwester, urodziny lub inna uroczystość jubileuszowa nabierze wyjątkowego wymiaru.

Balony foliowe 34 cale - 86 cm cyfry błękitne na powietrze i hel

Te olbrzymie balony w kształcie cyfr są idealne na różnego rodzaju uroczystości jubileuszowych, takich jak urodziny, rocznice czy imprezy firmowe. Mogą być napełniane powietrzem lub helem. Po napełnieniu helem unoszą się w powietrzu, tworząc efektowną dekorację. Podobnie jak inne balony imprezowe z naszej oferty, również balony cyfry przeznaczone są do samodzielnego nadmuchania. Dostęp do balonów przedstawiających wszystkie cyfry pozwala na stworzenie dowolnej kombinacji liczbowej.

Już dziś skorzystaj z oferty sklepu Kucmar.pl i zamów balony foliowe 34 cale - 86 cm cyfry błękitne przedstawiające interesujące Cię cyfry. To nie tylko piękne, ale również łatwe w przygotowaniu dekoracje, które sprawdzą się przy wielu okazjach.

pixel