SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Balony foliowe 35cm cyfry srebrne

( Ilość produktów: 10 )

Odkryj wyjątkowy urok, jakim emanują balony foliowe 35cm cyfry srebrne i wykorzystaj tę cechę przy tworzeniu imprezowej aranżacji sali lub domu. To efektowne gadżety imprezowe, które stanowią doskonały wybór na wiele wydarzeń, od urodzin po eleganckie jubileusze.

Urodzinowe balony foliowe 35cm cyfry srebrne – wyjątkowa dekoracja imprezowa

Srebrne balony w kształcie cyfr od 0 do 9 są sprawdzonym wyborem do dekoracji każdej przestrzeni, nadając jej prawdziwie imprezowy charakter. Podobnie jak inne foliowe balony imprezowe nadają się do napełnienia powietrzem lub helem, ale ze względu na rozmiar i ciężar, nie unoszą się w powietrzu. Są piękną dekoracją na urodziny, bal sylwestrowy lub ważny jubileusz. Dzięki ofercie sklepu Kucmar.pl możesz zamówić kilka balonów cyfr i ułożyć z nich dowolną liczbę symbolizującą świętowaną datę lub rocznicę.

Sięgnij po efektowne balony foliowe 35cm cyfry srebrne, aby dodać ważnej uroczystości eleganckiego charakteru. Balony są przeznaczone do samodzielnego nadmuchiwania i sprzedawane są pojedynczo. Jeśli chcesz utworzyć z nich liczbę, zamów kilka sztuk.

pixel