SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Maty chłodzące dla psów

( Ilość produktów: 5 )

W upalne dni, naszym czworonożnym przyjaciołom również zależy na uczuciu chłodu i komfortu. Dlatego warto zainwestować w matę chłodzącą dla psów, która zapewni odrobinę orzeźwienia i ukojenia podczas gorących temperatur.

Mata chłodząca dla psa – jak działa?

Mata chłodząca dla psa działa na zasadzie samoaktywacji, co oznacza, że ​​nie wymaga zasilania elektrycznego ani użycia wody. Wystarczy, że pies położy się na macie, a ta automatycznie rozpocznie proces chłodzenia. Wnętrze maty wypełnione jest specjalnym żelowym wkładem, który utrzymuje niską temperaturę przez długi czas. To gwarantuje, że Twój pies będzie mógł się schłodzić, kiedy tylko poczuje potrzebę.

Maty chłodzące dla psów – funkcjonalność i higiena

Maty chłodzące dla psów są również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Wystarczy je regularnie przetrzeć wilgotną ściereczką lub szmatką, aby usunąć ewentualne zabrudzenia. Warto pamiętać, że tego typu maty są odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, dzięki czemu posłużą naszemu psiakowi przez wiele sezonów.

Jak wybrać najlepszą matę dla psa?

Wybierając najlepszą matę chłodzącą dla psa, warto zwrócić uwagę na jej rozmiar i materiał wykonania. Mata powinna być dostosowana do wielkości psa, aby mógł na niej swobodnie leżeć. Co więcej, materiał maty powinien być przyjazny dla skóry zwierzęcia i zapewniać odpowiednią izolację termiczną.

pixel