SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Sztuczna pajęczyna na Halloween

( Ilość produktów: 7 )

Pragniesz zorganizować niezapomniane przyjęcie Halloweenowe? Musisz zatem pamiętać o odpowiednich dekoracjach! Jedną z nieodzownych jest oczywiście sztuczna pajęczyna! To dzięki niej schludne i przytulne mieszkanie w oka mgnieniu nabierze uroku rodem z opuszczonego zamczyska.

Sztuczna pajęczyna na Halloween

Sztuczna pajęczyna to dodatek, którego nie może zabraknąć na żadnej Halloweenowej imprezie. To idealne rozwiązanie na dekorację domu lub ogrodu w sytuacji, gdy ograniczeniem jest budżet lub niewielka ilość czasu potrzebna na wykonanie dekoracji. W naszym sklepie jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, w zestawie z dwoma pająkami, które nadają jej jeszcze straszniejszego charakteru. Można ją swobodnie rozciągać lub dzielić na fragmenty – tam, gdzie to konieczne. Wszystko po to, aby jak najlepiej wpasowała się do miejsca, które ma być ozdobione. Jedno opakowanie wystarcza na wykonanie aż 2,5 m2 dekoracji!

Jeśli chcesz zorganizować najlepszą imprezę w historii, sprawdź również inne ozdoby na Halloween, które oferuje Kucmar.pl. Zapraszamy!

pixel