Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00

Komplety kołdra i poduszki

(Ilość znalezionych towarów: 3)

Dopasowany do potrzeb komplet kołdra i poduszki to podstawa w każdej sypialni, w pokoju dziecka czy w gościnnym. Po tego typu dodatki sięgają również właściciele hoteli, pensjonatów czy też apartamentów, bo to niezbędny dodatek w przestrzeni przeznaczonej do spania. Producenci oferują różnego rodzaju kołdry i poduszki – komplety mogą mieć różne wypełnienia, a także odmienną wielkość i właściwości. Z pewnością jednak bez problemu można znaleźć takie, które doskonale wpiszą się w potrzeby.

Komplet kołdra i poduszki 160x200 i 140x200

Na większym standardowym łóżku najczęściej pojawia się kołdra o wymiarach 160x200 oraz oczywiście poduszka. Bez problemu można również do tego typu uniwersalnej propozycji kupić różnego rodzaju poszewki. To one sprawiają, że sypialnia nabiera charakteru. Mniejszą opcją jest komplet kołdra i poduszka 140x200. Najczęściej takie rozwiązanie jest najlepsze do pokojów dzieci i nastolatków. Od wielkości kołdry, a także poduszek zależy przede wszystkim komfort snu i warto pamiętać, że sam wybór bardzo często zależy od osobistych preferencji, ponieważ w sklepach znaleźć można również zestawy większe lub też o niestandardowych wymiarach. Specjalną często odwiedzaną kategorią stają się także kołdry antyalergiczne, po które sięgają osoby borykające się z różnego rodzaju uczuleniami.

Komplety poduszek

Nowoczesne komplety poduszek, jakie oferujemy na kucmar.pl, to gwarancja dobrego i niezakłóconego snu. Większe i mniejsze propozycje, te o zróżnicowanej miękkości bez problemu można dopasować do swoich potrzeb. Wielu klientów sięga również po poduszki antyalergiczne, które są wypełnione włókami, w których nie namnażają się roztocza, a całość można bezpiecznie prać i utrzymywać w higienicznych warunkach. Warto pamiętać o tym, że praktyczne zestawy są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Pozwalają również zadbać o idealne warunki latem oraz zimą. Wiele osób oczywiście decyduje się także na propozycje całoroczne. Sprawdź, jaki komplet poduszka i kołdra będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

pixel