SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

ZESTAWY balonów

( Ilość produktów: 101 )

Udana impreza urodzinowa nie może odbyć się bez dostępnych w naszym sklepie akcesoriów, takich jak zestawy balonów. W naszej ofercie staramy się zapewnić jak najszersze spektrum balonów, które można dopasować do preferencji naszych klientów. Dlatego też wśród naszych produktów można znaleźć wersje w przeróżnej kolorystyce, która może być stonowana, jak i bardzo jaskrawa. Nie brakuje u nas kolorów, takich jak różowy, niebieski, biały, złoty, czy czerwony. Ponadto zestaw balonów na urodziny może mieć różne odcienie powyższych kolorów. W Kucmar staramy się także zapewnić klientom dostęp do balonów o różnych kształtach. Proponujemy Państwu standardowe wersje balonów w kształcie owalu, jak i balony w kształcie serc lub gwiazd. Są one niezwykle efektowne i świetnie prezentują się na żywo, tworząc niepowtarzalny klimat imprezy.

Zestaw balonów na urodziny

Znamy potrzeby naszych klientów i wiemy, że szukają oni balonów na różne okazje. Dlatego też można u nas nabyć balony z cyferkami. Wśród nich są zestawy balonów na 18, a także inne wersje, takie jak:

  • zestaw balonów na roczek,
  • zestaw balonów na 2 urodziny,
  • zestaw balonów na 3 urodziny,
  • zestaw balonów na 30 urodziny,
  • zestaw balonów na 40 urodziny,
  • i inne.

Jak widać, spektrum produktów jest szerokie. To jednak nie wszystko, gdyż proponujemy Państwu także balony okolicznościowe.

Zestaw balonów na chrzest i inne okoliczności

Można u nas zaopatrzyć się także w zestawy balonów na imprezy okolicznościowe, takie jak komunia lub zestaw balonów na chrzest. Są to eleganckie balony w skromnej kolorystyce i z odpowiednimi grafikami adekwatnymi do tak wzniosłej okazji. Dostępne są też balony na inne okazje, takie jak wieczór panieński. Ponadto zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów z kategorii zawierającej butle z helem do balonów, które są bardzo przydatne podczas przygotowywania imprezy. Zachęcamy do przejrzenia całej naszej oferty!

pixel