SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

TRIXIE sklep

( Ilość produktów: 2 )

Spraw, aby zabawa z twoim pupilem nigdy nie była nudna, wykorzystując do tego akcesoria Trixie dla psa. W naszym internetowym sklepie online kucmar.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, które znajdą swoje zastosowanie zarówno w domu, jak i na spacerach oraz podczas każdej podróży. Składane miski Trixie, pojemniczki z butelkami i inne przydatne zabawki dla psa, ułatwiające obowiązki podczas opieki nad pieskiem, to tylko część naszej szerokiej i różnorodnej oferty.

Najlepsze produkty Trixie dla psa znajdziesz u nas

Nie zamykamy się na jeden rodzaj asortymentu, stale poszerzając kolekcje i oferując naszym gościom i miłośnikom zwierząt możliwość znalezienia tego, czego aktualnie szukają. Naszą ambicją jest zaspokojenie wymagań klientów z najbardziej wygórowanymi oczekiwaniami, tak, aby na myśl o sklepie Trixie od razu myśleli o nas.

W trosce o zadowolenie naszych klientów i ich pupili proponujemy produkty najwyższej jakości, jak na przykład mata chłodząca Trixie i kość chłodząca, która pomoże, na przykład, ząbkującym szczeniakom.

Pomysłowe miski Trixie i maty

Jeśli nie masz czasu, aby w ciągu upalnego dnia wybrać się z psem nad wodę, to mata chłodząca trixie jest twoim sprzymierzeńcem. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i przystosowana do wielokrotnego użycia. Dzięki niej nawet najbardziej futrzastemu pieskowi, nie jest straszny nawet największy upał. Jej wielkość możesz dopasować do wzrostu swojego pupilka. Co więcej, proponowany przez nas produkt działa bez dodatkowego źródła chłodzenia — wyłącznie przez kontakt z ciałem. Dzięki temu możesz zabrać matę do samochodu i wszędzie, gdzie zechcesz. Podczas podróży przyda ci się także silikonowa miska Trixie przeznaczona do wody i karmy. Możesz ją łatwo złożyć i zawsze mieć pod ręką, bo nie zajmuje dużo miejsca. Na naszej stronie internetowej dostępna jest także miska Trixie z plastikową butelką. To pomysłowe i komfortowe rozwiązanie podczas długich spacerów, pieszych wędrówek, podczas biegania i w wielu innych sytuacjach, w których liczy się wygoda. Bidon od Trixie Polska wyposażony został w zawieszkę. Można przyczepić go do smyczy, do paska, czy do plecaka lub torby i zawsze mieć w zasięgu ręki. Butelka z miską dla psa jest szybka i łatwa w obsłudze. Należy jedynie przechylić butelkę, a woda wyleci do pojemniczka.

Trixie sklep na wyciągnięcie… łapy

Już teraz sprawdź całą naszą ofertę produktów Trixie dla psa, aby urozmaicić pieskie życie twojego ukochanego zwierzątka. Zabawki, miski Trixie, kości i maty pomogą ci w opiece i dbaniu o jego zdrowie. Pozwolą mu także wyostrzyć zmysły, pozwolić na chwilę relaksu i rozrywki. Zobacz, jak dzięki naszym pomysłom będzie wam razem fajnie.

pixel