SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Belbal Polska - balony

( Ilość produktów: 1 )

Balony to akcesoria, których nie powinno zabraknąć na imprezie – niezależnie od tego, czy jest to wesele, sylwester, czy też urodziny (zarówno pierwsze, 18, jak i 50). Wybierz więc balony Belbal – firmy, która zajmuje się ich produkcją od ponad 35 lat! W Kucmar.pl przygotowaliśmy wiele fantastycznych balonów marki Belbal o zróżnicowanych nadrukach. Mamy więc pewność, że znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zorganizowania idealnej imprezy swoich marzeń!

Balony Belbal – jakość produkowana przez lata

Ponad 30-letni rozwój firmy Belbal Polska przyczynił się do tego, że stała się ona jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów balonów. Prezentowane produkty dostępne były w wersjach komercyjno-reklamowych (tj. balony na promocje) i prywatnych (tj. balony dekoracyjne na wydarzenia okolicznościowe).

Belbal posiada certyfikat Intertek tickmark. Oznacza to, że jest ona zatwierdzonym dostawcą wiodących sprzedawców detalicznych w całej Europie. Dodatkowo, stała się jednym z założycieli EBPC – Europejskiej Rady ds. Balonów I Akcesoriów Okolicznościowych (European Balloon and Party Council). Balony Belbal Polska dostępne są w ponad 60 krajach!

Chcesz skompletować zestaw produktów firmy Belbal? Balony tej marki nie mają przed nami tajemnic, gdyż zaufaliśmy jej wiele lat temu. Dziś mamy pewność, że była to słuszna decyzja. Zapraszamy zatem serdecznie do kontaktu. Chętnie pomożemy wybrać właściwy asortyment i zrealizować zamówienia. Z Kucmar.pl nie musisz nawet wychozić z domu lub pracy! Kurier dostarczy kupione przez Ciebie produkty prosto pod wskazany adres.

pixel