SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Greg - wydawnictwo

( Ilość produktów: 5 )

Czytanie pozwala rozwijać w dzieciach wiele umiejętności owocujących w przyszłości. Wyd. Greg to firma, której książki dla dzieci są specjalnością. Jeśli więc chcesz zadbać o odpowiedni rozwój swoich szkrabów, sprawdź, co mamy do zaoferowania w tej części naszego sklepu!

Greg – Książki dla Twojej pociechy

Wydawnictwo Greg jest polskim wydawnictwem książek dla dzieci i młodzieży. Wydawnictwo powstało w 2006 roku, a jego założycielami są Grzegorz Kasdepke i Łukasz Wierzbicki. Wydawnictwo specjalizuje się w książkach ilustrowanych, a jego oferta obejmuje takie tytuły jak "Dom sióstr Calle" czy "Kaczka Dziwaczka".

W Kucmar.pl również nie mogło zabraknąć książek, które pojawiły się na rynku za sprawą wydawnictwa Greg. Sprawdź, co na Ciebie czeka w naszej ofercie już teraz!

Czy warto czytać dzieciom?

Czytanie dzieciom to jedna z tych czynności, które warto wykonywać każdego dnia. Wspaniale wpływa na ich rozwój, a także uczy wyobraźni i cieszy się popularnością wśród najmłodszych. Jeżeli chcesz naprawdę docenić siłę fantazji, to nie mogłeś trafić w lepsze miejsce! Poznaj najciekawszych polskich autorów dziecięcych i młodzieżowych i spędź czas z nimi na łonie natury, przybliżając dzieciom świat pełen magii i przygód.

pixel