Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00
2023-10-25

Które balony nadają się do napełnienia helem?

Planując wyjątkową uroczystość, warto zwrócić uwagę na ozdoby, które zapadną w pamięci gościom. Jednym z najbardziej efektownych rozwiązań jest napełnianie balonów helem, dzięki czemu unoszą się nad głowami uczestników. Jednak czy wiesz, które z nich najlepiej nadają się do napełnienia tym gazem? Czy każdy balon może unosić się w powietrzu przez wiele godzin? Zanurzmy się w świat balonów i dowiedzmy się więcej.

 

Które balony nadają się do napełnienia helem?

 

Czy balony lateksowe nadają się do napełnienia helem?

Balony lateksowe to jedne z najczęściej wybieranych ozdób na różnego rodzaju uroczystości. Są elastyczne, dostępne w szerokiej gamie kolorów i można je personalizować, co potwierdzają nasze balony lateksowe z nadrukiem. Jednak czy możliwe jest napełnianie tych balonów helem? Odpowiedź brzmi tak! Balony do helu są odpowiednie do napełniania i zapewniają bezpieczeństwo, choć ich trwałość w powietrzu jest ograniczona i zwykle wynosi od 5 do 12 godzin.

 

Balon foliowy 1 złoty 86cm 1szt FB1M-1-019

 

Dlaczego balony foliowe są tak popularne na uroczystościach?

Balony foliowe zyskują coraz większą popularność, zwłaszcza na takich uroczystościach jak wesela czy urodziny. Mają one zdolność zatrzymywania helu przez znacznie dłuższy czas w porównaniu do balonów lateksowych, co gwarantuje ich trwałość nawet do kilku dni. Ponadto takie pozycje jak balon gigant cechują się intensywnymi, neonowymi kolorami oraz możliwością nadawania im różnorodnych kształtów i wzorów, co czyni je idealnym wyborem dla tych, którzy pragną nadać swojej imprezie wyjątkowego charakteru.

 

Balon foliowy serce czerwone 45cm 1 sztuka FB9M-007

 

Jak długo balon wypełniony helem unosi się w powietrzu?

Czas, przez jaki balon wypełniony helem unosi się w powietrzu, zależy od wielu czynników. Jakość jaką reprezentują butle z helem do balonów, temperatura otoczenia – to wszystko wpływa na trwałość balonu. Jak już wspomnieliśmy, balon lateksowy utrzymuje się od 5 do 12 godzin, podczas gdy balony imprezowe do helu foliowe mogą unosić się nawet kilka dni. Chcąc przedłużyć czas uniesienia balonu, warto skorzystać z takich dodatków jak ciężarki do balonów czy specjalnych butli z helem. Pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie i dbajmy o to, by po zakończonej imprezie odpowiednio pozbyć się balonów, chroniąc środowisko.

 

Balon foliowy złota Gwiazdka 48cm 1 sztuka FB3M-019

 

W planowaniu każdej imprezy ważne są detale. Napełnianie balonów helem to tylko część pracy. Pamiętaj o ich różnorodności i dopasuj je do charakteru Twojego wydarzenia. Niezależnie od wyboru, balony imprezowe do helu z pewnością dodadzą blasku każdej uroczystości.

Polecane

pixel