Infolinia PON - PT:7:30 - 15:00

Naklejki na buty Młodej Pary

(Ilość znalezionych towarów: 12)

Z myślą o wszystkich mających duże poczucie humoru i ogromny dystans do siebie, polecamy naklejki na buty pary młodej. Są nie tylko bardzo oryginalne, ale również zabawne. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy nie tylko małżonków, ale również zaproszonych gości.

Naklejki na buty młodej pary to interesujący sposób na przełamanie ślubnego stresu, ale również rodzaj urozmaicenia weselnej stylizacji. To również doskonała pamiątka, która świetnie wygląda na zdjęciach. Nic zatem dziwnego, że cieszy się tak wielką popularnością. Jeśli zatem pragniesz, aby przyjęcie ślubne było dopracowane w każdym, nawet najdrobniejszym calu, wybierz gadżety na wesele w postaci dekoracyjnych naklejek i nie bój się, że nadwerężą one Twój i tak mocno nadszarpnięty budżet. Oferujemy stickery z takimi napisami, jak: „Love”, „Yes”, „Help”, „Śmiechu warte”, „Ona kupuje” oraz wiele innych.

Sprawdź, jakie jeszcze gadżety na sesję ślubną posiadamy w asortymencie naszego sklepu. Dzięki nim pamiątkowe fotografie zyskają na atrakcyjności, niezależnie od tego, czy odbędą robione na sali, czy w plenerze.

pixel