SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Prześcieradła z gumką 90x200

( Ilość produktów: 2 )

W sklepie Kucmar.pl znajdziesz eleganckie prześcieradła z gumką 90x200 dopasowane do potrzeb nieco wyższych osób potrzebujących wygody nocnego wypoczynku. Dlaczego warto zainwestować w dobrej klasy prześcieradła i w jaki sposób wpływają na sen? Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, a także pełne omówienie techniczne asortymentu występującego w naszym sklepie internetowym.

Czym wyróżnia się prześcieradło z gumką 90x200?

Zapewniamy przede wszystkim prześcieradło z gumką 90x200 w precyzyjnym rozmiarze. Dzięki temu masz pewność, że dostarczony przedmiot dopasuje się do łóżka. Gumka wprowadzona do materiału zachowuje stabilną pozycję przez całą noc, nawet jeżeli masz tendencję do częstego obracania się, do zmiany pozycji. Wiercenie podczas snu nie powoduje utraty jakości materiału, przesuwania się i potrzeby poprawiania całego łóżka z rana. Prześcieradło jersey z gumką 90x200 również szybko schodzi, jeżeli potrzebujesz je szybko złożyć i przenieść do prania.

Jakie zalety posiada tkanina Jersey i jak wpisać prześcieradło do aranżacji wnętrza sypialni?

Oddajemy do dyspozycji prześcieradła w kolorach ciemniejszych i jaśniejszych, co pozwala na dopasowanie do każdego stylu aranżacji sypialni lub innego wnętrza. Prezentujemy materiał gruby, który absolutnie nie podrażnia skóry, wyprodukowany z naturalnej bawełny, wyłącznie 100%. A może masz uszkodzony materac lub poraniony na brzegach? Prześcieradło z gumką 90x200 nie tylko wyeliminuje braki, ale zapewni znacznie większą wygodę dla ciała poprzez efektywne przyleganie. Bawełna o optymalnej gramaturze zachowuje estetyczne właściwości przez długie lata, nawet po wielu cyklach prań i suszenia. Tkanina Jersey cieszy się ogromną popularnością wśród klientów myślących o nowoczesnym wykończeniu nieruchomości. Sama tkanina charakteryzuje się wyższym stopniem izolacji termicznej. Zimą na pewno nie pożałujesz takiego zakupu i wstaniesz bardziej wypoczęty. Potrzebujesz dodatkowych wskazówek dotyczących wyboru prześcieradła. Skontaktuj się bezpłatnie z naszym konsultantem.

pixel